Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zatrzymano podejrzanych o kradzież sprzętu wędkarskiego wartego ponad 50 000 złotych
14240
M21W2
27 października 2022r. o 9:48
~~Przemysław Złotkowski napisał(a): Miejcie jaja przedstawić się z imienia i nazwiska i zapraszam każdego na wycenę sprzętu i każdego z dowodami na oskarżanie niewinnych ludzi



Przemku , WSZYSTKICH złodziei dokonujących włamań i kradzieży należy potępiać i życzyć im odpowiedniej kary .
Wszystkich plotkarzy i oszczerców potępić .

Co mnie spotkało przy okazji waszego nieszczęścia , plotkarz i oszczerca Horus kolega Twojego ojca pisał o podejrzeniu włamania na zlecenie , możliwość taką argumentował ty że Lucjan nie lubi Zbyszka .
Kolejny wpis już po zatrzymaniu potencjalnych sprawców ten plotkarz Horus pisze o tym że bracia Zbyszka utopiliby jego w łyżce wody .

Tu masz kilka wpisów potwierdzających że nie przypadkowo kolega ojca Horus wplątał wątek rodzinny w tym temacie .

~~Vzzff 24 października 2022r. o 15:16
Terez to właściciele powinni poprzepraszać tych których do niedawna mieli jeszcze za złodzieji!! Nawet wśród kolegów snuli podejrzenie że to może oni żenada właściciele chodź inne słowa cisną mi się na jezyk

~~Kolo 24 października 2022r. o 15:24
No właśnie się zobaczy czy wlasciel ma odrobinę honoru i poprzeprasza ludzi których obrazil

Teraz Przemku ja spytam Ciebie , czy macie jaja obaj z ojcem spotkać się ze mną i przeprosić za kłamstwa i plotki na mój temat , zaznaczę że ojcu złożyłem propozycję wyjaśnienia w gronie rodzinnym wielu dzielących nas spraw , odpowiedział , z tobą nigdy , nie jesteś moim bratem .

Przepraszam Przemku że poruszyłem wątek rodzinny na forum , jest to spowodowane tym że twój ojciec a mój brat brnie w w kłamstwa , lub jak wolisz jego prawdy , z Tobą jak się spotkamy , rozmawiamy , jest ok . jakbym mógł razem z Tobą zażegnać konflikt w rodzinie byłoby nie tylko ok. ale super .

Pozdrawiam - Lucjan Złotkowski .

P.S .Proszę nie komentujcie mojego wpisu , jest to moja publiczna prośba do bratanka i niech tak zostanie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mahoniowy Tojad niezalogowany
27 października 2022r. o 9:53
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Przemysław Złotkowski napisał(a): Miejcie jaja przedstawić się z imienia i nazwiska i zapraszam każdego na wycenę sprzętu i każdego z dowodami na oskarżanie niewinnych ludzi



Przemku , WSZYSTKICH złodziei dokonujących włamań i kradzieży należy potępiać i życzyć im odpowiedniej kary .
Wszystkich plotkarzy i oszczerców potępić .

Co mnie spotkało przy okazji waszego nieszczęścia , plotkarz i oszczerca Horus kolega Twojego ojca pisał o podejrzeniu włamania na zlecenie , możliwość taką argumentował ty że Lucjan nie lubi Zbyszka .
Kolejny wpis już po zatrzymaniu potencjalnych sprawców ten plotkarz Horus pisze o tym że bracia Zbyszka utopiliby jego w łyżce wody .

Tu masz kilka wpisów potwierdzających że nie przypadkowo kolega ojca Horus wplątał wątek rodzinny w tym temacie .

~~Vzzff 24 października 2022r. o 15:16
Terez to właściciele powinni poprzepraszać tych których do niedawna mieli jeszcze za złodzieji!! Nawet wśród kolegów snuli podejrzenie że to może oni żenada właściciele chodź inne słowa cisną mi się na jezyk

~~Kolo 24 października 2022r. o 15:24
No właśnie się zobaczy czy wlasciel ma odrobinę honoru i poprzeprasza ludzi których obrazil

Teraz Przemku ja spytam Ciebie , czy macie jaja obaj z ojcem spotkać się ze mną i przeprosić za kłamstwa i plotki na mój temat , zaznaczę że ojcu złożyłem propozycję wyjaśnienia w gronie rodzinnym wielu dzielących nas spraw , odpowiedział , z tobą nigdy , nie jesteś moim bratem .

Przepraszam Przemku że poruszyłem wątek rodzinny na forum , jest to spowodowane tym że twój ojciec a mój brat brnie w w kłamstwa , lub jak wolisz jego prawdy , z Tobą jak się spotkamy , rozmawiamy , jest ok . jakbym mógł razem z Tobą zażegnać konflikt w rodzinie byłoby nie tylko ok. ale super .

Pozdrawiam - Lucjan Złotkowski .

P.S .Proszę nie komentujcie mojego wpisu , jest to moja publiczna prośba do bratanka i niech tak zostanie .


A czy nie lepiej było by wysłać Przemkowi SMSa ,ciągle lubicie być medialni .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mol niezalogowany
27 października 2022r. o 10:05
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Przemysław Złotkowski napisał(a): Miejcie jaja przedstawić się z imienia i nazwiska i zapraszam każdego na wycenę sprzętu i każdego z dowodami na oskarżanie niewinnych ludzi



Przemku , WSZYSTKICH złodziei dokonujących włamań i kradzieży należy potępiać i życzyć im odpowiedniej kary .
Wszystkich plotkarzy i oszczerców potępić .

Co mnie spotkało przy okazji waszego nieszczęścia , plotkarz i oszczerca Horus kolega Twojego ojca pisał o podejrzeniu włamania na zlecenie , możliwość taką argumentował ty że Lucjan nie lubi Zbyszka .
Kolejny wpis już po zatrzymaniu potencjalnych sprawców ten plotkarz Horus pisze o tym że bracia Zbyszka utopiliby jego w łyżce wody .

Tu masz kilka wpisów potwierdzających że nie przypadkowo kolega ojca Horus wplątał wątek rodzinny w tym temacie .

~~Vzzff 24 października 2022r. o 15:16
Terez to właściciele powinni poprzepraszać tych których do niedawna mieli jeszcze za złodzieji!! Nawet wśród kolegów snuli podejrzenie że to może oni żenada właściciele chodź inne słowa cisną mi się na jezyk

~~Kolo 24 października 2022r. o 15:24
No właśnie się zobaczy czy wlasciel ma odrobinę honoru i poprzeprasza ludzi których obrazil

Teraz Przemku ja spytam Ciebie , czy macie jaja obaj z ojcem spotkać się ze mną i przeprosić za kłamstwa i plotki na mój temat , zaznaczę że ojcu złożyłem propozycję wyjaśnienia w gronie rodzinnym wielu dzielących nas spraw , odpowiedział , z tobą nigdy , nie jesteś moim bratem .

Przepraszam Przemku że poruszyłem wątek rodzinny na forum , jest to spowodowane tym że twój ojciec a mój brat brnie w w kłamstwa , lub jak wolisz jego prawdy , z Tobą jak się spotkamy , rozmawiamy , jest ok . jakbym mógł razem z Tobą zażegnać konflikt w rodzinie byłoby nie tylko ok. ale super .

Pozdrawiam - Lucjan Złotkowski .

P.S .Proszę nie komentujcie mojego wpisu , jest to moja publiczna prośba do bratanka i niech tak zostanie .


A jaki to ,,bratanek " jak Zbyszek mówi ,że nie jest twoim bratem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pampasowiec złoty niezalogowany
27 października 2022r. o 10:13
Lucjan ma niesamowite i nieopanowane parcie na szkło. Na dodatek sam jątrzy by teraz łkać i prosić o niekomentowanie jego wynurzeń. Naiwnie myśli że nikt a zwłaszcza wspomniany jak zwykle Horus nie widział tych marnych wcześniejszych prowokacji . Horus jest bezpośredni i tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
27 października 2022r. o 10:40
Nie ma takiej możliwości aby plotkarze nie wkroczyli ze swoimi insynuacjami , zapomniałem oni wiedzą co ja myślę , oni wiedzą wszystko , nie wiedzą jednego , SĄ PLOTKARZAMI .

Odwołuję swoją prośbę , warto wiedzieć coś o mentalności plotkarzy .

mol , to Zbyszek mówi że nie jestem jego bratem , ja nie , masz trudności z logicznym myśleniem , nic ci nie pomogę , przykro mi .

~~Mahoniowy Tojad , ty też lubisz być anonimowo medialny , Twój wybór , mam się domyślać , - dlaczego ? .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mahoniowy Tojad niezalogowany
27 października 2022r. o 13:57
M21W2 napisał(a): Nie ma takiej możliwości aby plotkarze nie wkroczyli ze swoimi insynuacjami , zapomniałem oni wiedzą co ja myślę , oni wiedzą wszystko , nie wiedzą jednego , SĄ PLOTKARZAMI .

Odwołuję swoją prośbę , warto wiedzieć coś o mentalności plotkarzy .

mol , to Zbyszek mówi że nie jestem jego bratem , ja nie , masz trudności z logicznym myśleniem , nic ci nie pomogę , przykro mi .

~~Mahoniowy Tojad , ty też lubisz być anonimowo medialny , Twój wybór , mam się domyślać , - dlaczego ? .


Tak a ile jest tu moich anonimowych wpisów ,możesz podać liczbę ,2 może 3 a twoich tysiące .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
27 października 2022r. o 16:25
Tojad się podpisujesz ale tak naprawdę to jesteś chyba Horus. On wszędzie widzi Horusa. Marny z tego Lucusia prowokator. I te jego wieczne żale że nikt go nie rozumie,nikt nie docenia a on taki słodziak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrna tawuła niezalogowany
27 października 2022r. o 23:51
Lucek zakłada temat o PanuM a jego niedawny kumpel temat o Falko. Teraz ten sam Lucek pisze o plotkarzach i żali się jak to ma ciężko z plotkarzami. Chyba się sam zaplątał lub to już postępująca demencja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima