Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
- Ja wiem, że przyjemnie jest być w opozycji - mówi radny, który już nie chce być radnym.
~~Brunatnozielona Surfinia niezalogowany
8 listopada 2022r. o 15:30
Milutki dziadziunio głosował na sesji rady miasta za wyburzeniem
obozu koncentracyjnego
KL Gross Rosen na ul Orlej
i Staroszkolnej .
Protokoły z sesji rady miasta
do pobrania .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawy Nachyłek niezalogowany
8 listopada 2022r. o 15:43
Czy nie napisał czasem publikacji o obozach koncentracyjnych w Bolesławcu,hę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pytajność niezalogowany
8 listopada 2022r. o 15:51
Patriota , bohater , idol , wzór , asceta Skromny dziadek bez auta i potrzeby parkowania. Ale czujący wewnętrzną potrzebę parkometrowania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Giz niezalogowany
8 listopada 2022r. o 16:04
Zdzichu dziękuje, że brałeś udział w kształtowaniu pokoleń bolesławian. Dzięki za wspaniałe drużyny harcerskie, genialne obozy. Zawsze bezinteresownie organizowane z mega kombinowaniem żeby każdego dzieciaka było na to stać. Dziękuje za uczenie wolności i odpowiedzialności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wazelina niezalogowany
8 listopada 2022r. o 16:37
~~Giz napisał(a): Zdzichu dziękuje, że brałeś udział w kształtowaniu pokoleń bolesławian. Dzięki za wspaniałe drużyny harcerskie, genialne obozy. Zawsze bezinteresownie organizowane z mega kombinowaniem żeby każdego dzieciaka było na to stać. Dziękuje za uczenie wolności i odpowiedzialności.

To ja wazelinka trener piątej kategorii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~666 niezalogowany
8 listopada 2022r. o 16:53
~~Leon napisał(a): taki milutki dziadunio a zapomniał że osoba którą popierał zamieszana jest w dziwne zdarzenia : od ponad 20 lat pusty plac ul. Łokietka - ul. Zgorzelecka itp.


Teraz jest problem z obozami koncentracyjnymi, a raczej ich brakiem i budową apartamentowców w ich miejscu. Ówże, też podniósł rękę za ich budową patrząc głęboko w oczy szefowi miasta.Może więc, lepiej opuścić Radę Miasta?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Głosowanie niezalogowany
8 listopada 2022r. o 17:06
Jak pan wieloletni radny głosował gdy miasto wysprzedawało grunty pod budowe deweloperom ?.Ile razy się pan sprzeciwił najwyższym podatkom od nieruchomosci ? . Co pan zrobił aby ceny na cmentarzy nie były tak kosmiczne ?. jAK FINANSOWANE BYŁO HARCERSTWO NA TARGOWISKU ? Jak pan reagował na sposoby kampanii wyborczych ratusza ?.
Panie radny wymień pan jedną akcje która pomogła " BOLESŁAWCZANOM "
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Giz niezalogowany
8 listopada 2022r. o 17:35
~~Wazelina napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Giz napisał(a): Zdzichu dziękuje, że brałeś udział w kształtowaniu pokoleń bolesławian. Dzięki za wspaniałe drużyny harcerskie, genialne obozy. Zawsze bezinteresownie organizowane z mega kombinowaniem żeby każdego dzieciaka było na to stać. Dziękuje za uczenie wolności i odpowiedzialności.

To ja wazelinka trener piątej kategorii.[/

Nie, to tylko podziękowania dla człowieka, któremu sporo zawdzięczam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.