Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
20 lat rządzi miastem, to jedna trzecia jego życia - wywiad z Piotrem Romanem już dziś na Bolec.Info!
~~Jan niezalogowany
23 listopada 2022r. o 10:02
Wszyscy, którzy tak długo sprawują władzę myślą, że są nieomylni i popełniają tzw. grzech pychy. Pan Roman często swoje niepowodzenia zwala na PiS, a swojej polityki nie dostrzega w naszym mieście. Dostrzegli go wyborcy z całego powiatu i Pan Roman przegrał wybory do Senatu. Niech pan 9Kazimierz zada pytanie panu prezydentowi, dlaczego mieszkańcy z poza miasta i gminy Bolesławiec muszą płacić tyle za parkowanie wykupując miejsce na parkowanie na cały rok. Ci mieszkańcy w większości pracują w Bolesławcu lub w okolicznych zakładach w powiecie i płacą podatki w Urzędzie Skarbowym w Bolesławcu, a prezydent ich łupi ile wejdzie. W czym są gorsi od nas? Nawet jak taki kierowca wykupi miejsce za parkowanie na cały rok za 200 zł to, przecież nie parkuje całą dobę w mieście, bo w nim nie mieszka. Myślenie nie boli panie prezydencie, niech pan tak robi dalej to polegnie pan w kolejnych wyborach, ale znając konszachty to będzie pan miał, gdzieś zarezerwowaną posadkę np. prezes wodociągów. na koniec ostatnie pytanie, łupi pan mieszkańców podatkami, a Marszałek Sejmiki Samorządowego wkręcił pana jako kolesia do Rady Nadzorczej i z tego tytuły dodatkowe w roku 40 tys. zł wpływa panu na konto. Wielokrotnie podkreśla pan w swoich wypowiedział, że obecna władza swoich ustawia w radach nadzorczych, a pan co robi i okoliczni kolesie z sąsiednich gmin wójtowie. Podsumować to można jednym zdaniem, to uważa pan, że panu wolno i nikt tego nie widzi. Ludzie widzą i czytają i w wyborach odpowiednio zagłosują pod sumując pana ta kadencję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnorudy Ogórecznik niezalogowany
23 listopada 2022r. o 10:05
Dlaczego to miasto jest takie emeryckie? Dlaczego dba Pan tylko o swój elektorat 60+ a młodzi są tutaj tak naprawdę tępieni, a młodzież to już w ogóle jest złem największym? Dlaczego nie robicie nic w kierunku upłynnienia ruchu w centrum i na tzw ringu? W Bolesławcu dramatycznie brakuje logicznej synchronizacji świateł, dwupasmówek czy bezkolizyjnych skrzyżowań oraz przejść dla pieszych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowy Tojad niezalogowany
23 listopada 2022r. o 10:07
najgorszy z możliwych się przykręcił do stołka i babcie go w kółko wybierają!!!!!!!!!!!!!!!!!! przekręty na dzialce na Zgorzeleckiej do dziś nie wyjaśnione, parkomaty, zniesienie MZK na wioski, niegospodarność i długo mozna tak mówić, kolesiostwo , stołki dla swojaków itp!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! miasto zabetonowane na maxa, życie w tym miescie już nie jest fajne, nie jest to miasto przyjazne dla dzieci ani młodziezy....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowy Tojad niezalogowany
23 listopada 2022r. o 10:08
~~Brunatnorudy Ogórecznik napisał(a): Dlaczego to miasto jest takie emeryckie? Dlaczego dba Pan tylko o swój elektorat 60+ a młodzi są tutaj tak naprawdę tępieni, a młodzież to już w ogóle jest złem największym? Dlaczego nie robicie nic w kierunku upłynnienia ruchu w centrum i na tzw ringu? W Bolesławcu dramatycznie brakuje logicznej synchronizacji świateł, dwupasmówek czy bezkolizyjnych skrzyżowań oraz przejść dla pieszych.

miasto na małej powierzchni a ludzi duzo, brak dróg, parkingów ale wiezowce stawiaja dla bogatych, dzialeczki poszły jak złoto dla kolesia dewelopera i się kręci i koreczki bedą piękne ...ale co tam kasa kasa !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowoniebieski Żółwik niezalogowany
23 listopada 2022r. o 10:20
~~Brunatnorudy Ogórecznik napisał(a): synchronizacji

~~Kasztankowy Tojad napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnorudy Ogórecznik napisał(a): Dlaczego to miasto jest takie emeryckie? Dlaczego dba Pan tylko o swój elektorat 60+ a młodzi są tutaj tak naprawdę tępieni, a młodzież to już w ogóle jest złem największym? Dlaczego nie robicie nic w kierunku upłynnienia ruchu w centrum i na tzw ringu? W Bolesławcu dramatycznie brakuje logicznej synchronizacji świateł, dwupasmówek czy bezkolizyjnych skrzyżowań oraz przejść dla pieszych.

miasto na małej powierzchni a ludzi duzo, brak dróg, parkingów ale wiezowce stawiaja dla bogatych, dzialeczki poszły jak złoto dla kolesia dewelopera i się kręci i koreczki bedą piękne ...ale co tam kasa kasa !!!!!!!!!!!

Toś poleciał po bandzie, gdzie te dwupasmówki miały by się zmieścić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~stary niezalogowany
23 listopada 2022r. o 10:25
Beznadziejny !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielony Mlecz niezalogowany
23 listopada 2022r. o 10:25
Zobaczycie co się będzie działo na skrzyzowaniu Staroszkolna Chrobrego jak powstaną te wiezowce tam za Galerią... Bedziecie tam stac i się blokować. miasto się zapcha w tym miejscu, bo tam teraz wyjechac rano albo w szczycie to cud... No ale jego już nie będzie wtedy... kasa wpadła i tyle..........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoniebieska Inkarwilla niezalogowany
23 listopada 2022r. o 10:30
~~Brunatnoceglasty Ostrokrzew napisał(a): Sąd Rejonowy w Bolesławcu
Wydział II Karny syg akt IIK 623 /20
sprawa z oskarżenia publicznego
dotycząca kacetów na ulicy
Staroszkolnej .


Człowieku! moze i masz rację ale przestan spamować w kazdym wątku... Weź wykup sobie artykuł w bolcu i opisz całą sprawę w jednym miejscu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.