Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Piszczenie w uszach

~~Szarozielony Pierwiosnek niezalogowany
1 grudnia 2022r. o 13:25
~~Rudy Perukowiec napisał(a): Bo to trzeba co tydzień. I wtedy jakby mniej piszczy :-)

jakby?
czyli wielkie g?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gołęba Kanna niezalogowany
1 grudnia 2022r. o 15:41
~~Biała Szałwia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Purpurowa Hakonechloa napisał(a): Olejek kamforowy


Do uszu jako krople?

Posmaruj w około ucha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Olo niezalogowany
1 grudnia 2022r. o 17:08
Jak masz poważny problem z szumem to idziesz do larngologa ,a nie zawracasz dupe na forum .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~DrMikeyla Q niezalogowany
2 grudnia 2022r. o 0:18
~~Olo napisał(a): Jak masz poważny problem z szumem to idziesz do larngologa ,a nie zawracasz dupe na forum .

no to się zwrócił,olo-laryngolo
a tak na poważnie, zmiany nieodwracalne,naucz się z tym żyć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudy Perukowiec niezalogowany
2 grudnia 2022r. o 9:00
~~Szarozielony Pierwiosnek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rudy Perukowiec napisał(a): Bo to trzeba co tydzień. I wtedy jakby mniej piszczy :-)

jakby?
czyli wielkie g?

Dla mnie tak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobura Mięta niezalogowany
2 grudnia 2022r. o 11:36
czy jest na tym forumie psychiatra?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alabastrowa Ułudka niezalogowany
2 grudnia 2022r. o 12:03
Nie słuchaj TVP PiS to jie będzie ci szumiało. !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~oprych niezalogowany
2 grudnia 2022r. o 12:07
~~Beata napisał(a): Hej, od jakiegoś czasu mam nieznośne piski w uszach (błędniku) jakby po głośnym koncercie, ale ten stan się utrzymuje od wielu m-cy... To bardzo uciążliwe. Czytałam sporo w necie o możliwych przyczynach, a jest ich całkiem sporo. Z ciśnieniem i cholesterolem u mnie ok. Zanim jednak pójdę z tym do laryngologa, to mam pytanie do tych z Was czy może mają jakieś swoje domowe sposób by na te przypadłość? Jakieś ziółka, krople? Ktoś z Was się z tym zmaga?





To bieda w kraju piszczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza