Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Górnicy miedziowi wydobywają nie tylko miedź - wiemy co i wiemy ile zarabiają.
~~Karol niezalogowany
5 grudnia 2022r. o 14:51
Jasne 13500zl ale chyba razem wyższym dozorem i dyrektorami.Minimalna pensja górnika to często podobne pieniądze jak w większej fabryce w Polsce dlatego wielu młodych na starcie zwalnia się po za tym ciśnienie żeby pracować wszystkie soboty .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~co za cep niezalogowany
5 grudnia 2022r. o 14:59
~~Karol napisał(a): Jasne 13500zl ale chyba razem wyższym dozorem i dyrektorami.Minimalna pensja górnika to często podobne pieniądze jak w większej fabryce w Polsce dlatego wielu młodych na starcie zwalnia się po za tym ciśnienie żeby pracować wszystkie soboty .


Jesteś prostym prymitywem , żeby zrozumieć to co japyerdoliłeś , trzeba by dodać kilka przecinków. Sam to zrobisz , czy ciebie wyręczyć ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Z48 niezalogowany
5 grudnia 2022r. o 15:14
Najlepiej byłoby gdyby wypowiedzi udzielali pracownicy oni wiedzą ile zarabiają
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrązowy Żółwik niezalogowany
5 grudnia 2022r. o 16:32
wszędzie do wypowiadania jest rzecznik,
reszta słucha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~r0yb3r niezalogowany
5 grudnia 2022r. o 21:02
Hehe 13k w zeszłym. Ale bzdury ja w PeBeKa mam 23 na rękę ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cezary niezalogowany
5 grudnia 2022r. o 21:37
Górnicy powiedzcie ile rocznie zarabiacie i podzielcie przez 12 mies. To jest wasz zarobek, elektryk czy mechanik po kilku latach z nad godzinami 150 tys rocznie brutto operatorzy wozów, wiertnica itd 220 tys . Prawda ciśnienie mają bardzo duże na nadgodziny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kris niezalogowany
6 grudnia 2022r. o 13:43
Ja pracuję w zg i tak jak mówi liczą wszystkich , od parobka do prezesa i wychodzi im ,że zarabiamy po 15 tyś albo i nawet więcej no chyba że jest jakimś przydupasem to wszystko dostaję największe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marian niezalogowany
6 grudnia 2022r. o 16:44
10lat pracy 3 900zł miesięcznie jestem ciekaw skąd rzecznik prasowy wziął 13 500zł chyba że podała własny zarobek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.