Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Laureaci nagrody "Wolontariusz roku" wybrani
~~gala niezalogowany
5 grudnia 2022r. o 19:08
~~koles napisał(a): ewka nie osmieszaj sie i nie pchaj na afisz

Karnie Roman przeniósł do Powiatu a tej ciągle mało ,pamiętam jak na scenie wieszała się na szyi Gabrysiakowi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~1 niezalogowany
6 grudnia 2022r. o 7:49
Wolontariat nie potrzebuje poklasku tylko pomocy Panie Starosto.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Purpurowa Kolkwicja niezalogowany
6 grudnia 2022r. o 7:52
Straż... przecież to ich zawód. A gdzie ratownik medyczny, czy policjant
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowa Nasturcja niezalogowany
6 grudnia 2022r. o 9:32
~~qwerty napisał(a): Panie starosto kiedy wy pracujecie w tym starostwie ,albo przecinacie wstęgi ,albo wręczacie kwiaty i medale przy każdej nadarzającej się okazji .Zastanawiam się komu potrzebne są te starostwa w Polsce .


Gmina , miasto powiat.
Trzy wzajemnie się zwalczające twory na tym samym terenie.
Hordy urzędników przenoszących papierki z biurka na biurko i kombinujących jak tu zaszkodzić człowiekowi.
90% powinna być zredukowana. Żyją z gnębienia obywateli opłatami podatkami płatnymi strefami itp.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xxc niezalogowany
6 grudnia 2022r. o 10:22
Przecież to kabaret kolega radny z koalicji zgłasza kandydata a Gabrysiak robi z takiego wolontariusza roku ,ludzie ogarnijcie się .Powiaty to twory które powinny zostać jak najszybciej zlikwidowane .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czesław niezalogowany
6 grudnia 2022r. o 16:24
Pamietam czasy gdy wolontariuszem roku mogła zostać osoba za wybitne i wieloletnie działania na rzecz potrzebujących.
Zasługi były sprawdzane a ich prawdziwość potwierdzana .Dzisiaj wystarczy napisać kilka kłamliwych zdań i załapać sie na nominacje.Czytam i nie wierze oczom.Osoba ktora od 2013 roku osobiście nigdy nikomu nie pomogła, nie wystąpiła z zadną inicjatywą dla dobra ludzi, zniszczyła wszystkie dobre działania poprzednich Zarządow w imię zasady jak ja nie potrafie to nie bedzie .Wystarczyło sprawdzić szanowna Kapituło .Sama idea Wolontariusz dobra niestety wypaczona
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zxc niezalogowany
6 grudnia 2022r. o 16:56
~~Czesław napisał(a): Pamietam czasy gdy wolontariuszem roku mogła zostać osoba za wybitne i wieloletnie działania na rzecz potrzebujących.
Zasługi były sprawdzane a ich prawdziwość potwierdzana .Dzisiaj wystarczy napisać kilka kłamliwych zdań i załapać sie na nominacje.Czytam i nie wierze oczom.Osoba ktora od 2013 roku osobiście nigdy nikomu nie pomogła, nie wystąpiła z zadną inicjatywą dla dobra ludzi, zniszczyła wszystkie dobre działania poprzednich Zarządow w imię zasady jak ja nie potrafie to nie bedzie .Wystarczyło sprawdzić szanowna Kapituło .Sama idea Wolontariusz dobra niestety wypaczona


Popieram ten wpis w 100% osobiście nie chcę pisać o tych pożal się Boże wolontariuszach, bo zostanę wrogiem połowy wioski skoligaconej z wolontariuszem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszary Cyprysik niezalogowany
6 grudnia 2022r. o 17:45
Dawałem , dawałem i przestałem .
Jeżeli na tym, że ja i inni ludzie przeznaczają środki finansowe na wsparcie dla potrzebujących , mają się lansować "wolontariusze i darczyńcy" to mówię ...NIE.
Może ta armia sama coś zdziała za własne finanse. A jeżeli robi to za pieniądze innych , to niech się tak nie lansuje . Jeżeli wspieram jakąś organizację finansowo lub rzeczowo , to nie po to żeby wszyscy o tym usłyszeli , tylko dlatego że mogę i chcę .
Z tych wszystkich nagród słuszne wydają się tylko dla dwóch ceramik , które z własnych środków wspierają potrzebujących.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.