Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowy Szpitalny Oddział Ratunkowy oficjalnie otwarty, dla pacjentów od dziewiątego stycznia
~~Smolisty Wiąz niezalogowany
16 grudnia 2022r. o 19:37
Jak dla pacjentów od 9 stycznia to po co teraz otwierali
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~SORy pacjenci niezalogowany
16 grudnia 2022r. o 19:59
SOR to przede wszystkim ludzie. Tu jest problem. Niech ktoś się pochwali jak szybko został tam obsłużony. Ile czasu czekał na przyjście lekarza .27 łóżek , po co ? Przecież tam należy przyjąć pacjenta , zweryfikować co mu jest i przesłać na odpowiedni oddział.
Przysięga Hipokratesa to już tylko slogan.
Panowie politycy " ogrzewają się " w blasku SOR a przecież nie dali prywatnie na niego ani grosza ani nie będą tam nigdy nikogo ratowali. Zamiast Hipokratesa hipo KRYZJA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielaty Koleus niezalogowany
16 grudnia 2022r. o 21:07
~~Malinowa Gynostemma napisał(a): Bydlaki juz pewnie szykuja na plandemie


De.bil
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pacjent SOR niezalogowany
16 grudnia 2022r. o 21:09
Dobrze że będzie większy SOR ale co z personelem lekarzy, pielęgniarek. W dotychczasowym przebywałem kilka razy i obsługa lekarzy i pielęgniarek bardzo uboga wiedza gdzie pielęgniarka nie potrafi pobrać krwi . Długie oczekiwanie na lekarza i rzadkie odwiedzanie pacjentów przez pielegniarki. Warto aby Dyrekcja bardziej zainteresowała się w nowo otwartym oddziałem SOR.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
16 grudnia 2022r. o 21:29
Mam nadzieję że nigdy nie trafię do tego szpitala .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kawowy Maczek niezalogowany
16 grudnia 2022r. o 21:31
~~Smolisty Wiąz napisał(a): Jak dla pacjentów od 9 stycznia to po co teraz otwierali

~~Smolisty Wiąz napisał(a): Jak dla pacjentów od 9 stycznia to po co teraz otwierali


9 przywiozą pis_węgiel to i oddział otworzą - teraz jest lans bezpartyjnych z pis_em
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zenon niezalogowany
16 grudnia 2022r. o 23:02
Czyli 100tys osób w 13lat to daje średnią 22 osoby na 24 godziny - nie wszystkie z tych osób leżą na łóżkach......rewelacyjne planowanie. Kontrakt na SOR (który nie zależy od ilości łóżek) też wzrośnie o niemal 100% ? 7mln złotych wydane mam wrażenie żeby zaspokoić czyjeś ambicje zrobienia największego, naj....,naj...naj...Ciekawe czy obsada personelu też wzrośnie o prawie 100% czy będzie taka sama jak była? Wreszcie ostatnie pytanie ktoś policzył czy to się zbilansuje Panie Starosto?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopomarańczowa Mydlnica niezalogowany
17 grudnia 2022r. o 8:46
~~Pacjent SOR napisał(a): Dobrze że będzie większy SOR ale co z personelem lekarzy, pielęgniarek. W dotychczasowym przebywałem kilka razy i obsługa lekarzy i pielęgniarek bardzo uboga wiedza gdzie pielęgniarka nie potrafi pobrać krwi . Długie oczekiwanie na lekarza i rzadkie odwiedzanie pacjentów przez pielegniarki. Warto aby Dyrekcja bardziej zainteresowała się w nowo otwartym oddziałem SOR.[/c
Dokladnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza