Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowy Szpitalny Oddział Ratunkowy oficjalnie otwarty, dla pacjentów od dziewiątego stycznia
~~Mmm niezalogowany
17 grudnia 2022r. o 13:18
Wszystko fajnie tylko gdzie w tym wszystkim są pacencji? Na szarym końcu, najpierw świta a później plepsy! Chuczna, medialna zabawa hm a pacjent dopiero 9-go styczna Żenada!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zzz niezalogowany
17 grudnia 2022r. o 18:15
Dzisiaj kolejny popis tego szpitala, pojechałem do lekarza bo mnie tak rozłożyło i nie było ani jednego lekarza który przyjmuje chorych bo jedna lekarka akurat musiała pojechać do zgonu. Na caly szpital jeden lekarz do przyjmowania ludzi? Hmmm
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pacient niezalogowany
17 grudnia 2022r. o 18:59
~~Jasnopomarańczowa Mydlnica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pacjent SOR napisał(a): Dobrze że będzie większy SOR ale co z personelem lekarzy, pielęgniarek. W dotychczasowym przebywałem kilka razy i obsługa lekarzy i pielęgniarek bardzo uboga wiedza gdzie pielęgniarka nie potrafi pobrać krwi . Długie oczekiwanie na lekarza i rzadkie odwiedzanie pacjentów przez pielegniarki. Warto aby Dyrekcja bardziej zainteresowała się w nowo otwartym oddziałem SOR.[/c
Dokladnie.


Z tym pobieraniem krwi to fakt ,ja leżąc na sorze miałem podobny przypadek ,tylko to nie była pielęgniarka a pielęgniarz lub ratownik dopiero za trzecim wkłuciem pobrano mi krew ,jednak drugie pobranie ale już przez pielęgniarkę zostało wykonane za pierwszym podejściem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~111 niezalogowany
18 grudnia 2022r. o 13:37
Nowe, piękne oby podejście do pacjenta był też nowe .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ewa niezalogowany
18 grudnia 2022r. o 14:33
Oby te remonty, nowe inwestycje, nowoczesny sprzęt, powiększenie oddziału ratunkowego----równało sie z lepszą opieka medyczną!! bo jak dotąd, niestety chory jest zupełnie nie zaopiekowany i nieraz pozostawioby sam sobie--- przez wiele godzin !!A personel, nie zawsze jest grzeczny w stosunku do cierpiących pacjentów !!! Ale miejmy nadzieję .........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pinochet niezalogowany
18 grudnia 2022r. o 14:43
~~ewa napisał(a): Oby te remonty, nowe inwestycje, nowoczesny sprzęt, powiększenie oddziału ratunkowego----równało sie z lepszą opieka medyczną!! bo jak dotąd, niestety chory jest zupełnie nie zaopiekowany i nieraz pozostawioby sam sobie--- przez wiele godzin !!A personel, nie zawsze jest grzeczny w stosunku do cierpiących pacjentów !!! Ale miejmy nadzieję .........

Władze samorządowe.kierownictwo szpitala i personel od dwóch lat są żołnierzami globalistów.Podejrzewam,że w tej chwili marzą o powrocie plandemii i profitów z tym związanych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Migdałowa Tunbergia niezalogowany
18 grudnia 2022r. o 19:06
~~pinochet napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ewa napisał(a): Oby te remonty, nowe inwestycje, nowoczesny sprzęt, powiększenie oddziału ratunkowego----równało sie z lepszą opieka medyczną!! bo jak dotąd, niestety chory jest zupełnie nie zaopiekowany i nieraz pozostawioby sam sobie--- przez wiele godzin !!A personel, nie zawsze jest grzeczny w stosunku do cierpiących pacjentów !!! Ale miejmy nadzieję .........

Władze samorządowe.kierownictwo szpitala i personel od dwóch lat są żołnierzami globalistów.Podejrzewam,że w tej chwili marzą o powrocie plandemii i profitów z tym związanych

dorobili się na pandemii ...niby mieli ciezko ale kasa kosmos .... nagle wojna i pandemia zniknęła...cud!!!! 2 lata nie leczyli ludzi tylko wirosy masakra
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pinochet niezalogowany
18 grudnia 2022r. o 19:40
~~Migdałowa Tunbergia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~pinochet napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ewa napisał(a): Oby te remonty, nowe inwestycje, nowoczesny sprzęt, powiększenie oddziału ratunkowego----równało sie z lepszą opieka medyczną!! bo jak dotąd, niestety chory jest zupełnie nie zaopiekowany i nieraz pozostawioby sam sobie--- przez wiele godzin !!A personel, nie zawsze jest grzeczny w stosunku do cierpiących pacjentów !!! Ale miejmy nadzieję .........

Władze samorządowe.kierownictwo szpitala i personel od dwóch lat są żołnierzami globalistów.Podejrzewam,że w tej chwili marzą o powrocie plandemii i profitów z tym związanych
dorobili się na pandemii ...niby mieli ciezko ale kasa kosmos .... nagle wojna i pandemia zniknęła...cud!!!! 2 lata nie leczyli ludzi tylko wirosy masakra

Pod pretekstem dodatniego wyniku fałszywego testu na pseudo chorobę przetrzymywali chorych ,którzy nie mogli przez to trafić do specjalistycznych właściwych klinik.Jaj mój znajomy zaawansowaną cukrzycą,był przytrzymywany w tych barakach ,bez objawów grypopodobnych ,ale z dodatnim wynikiem testu,choć czekało na niego miejsce w odpowiednim szpitalu leczącym cukrzyków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza