Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowogrodziec dostał tylko pięć procent zamówionego węgla
~~Cienias niezalogowany
23 grudnia 2022r. o 20:10
Jak z dostawy węgla odpowiada zastępca który jest hamulcem rozwoju gminy to węgiel prawdopodobnie będzie dostępny na następną zimę jak robi to w takim tempie jak podział działek.Nie wiem co burmistrz widział w nim proponując go na z-ce.Oby jak najszybciej skończyła się ich kadencja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~haha niezalogowany
23 grudnia 2022r. o 20:15
~~Brązowoszary Słoneczniczek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ha ha napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brązowoszary Słoneczniczek napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ha ha napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brązowoszary Słoneczniczek napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ccc napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brązowoszary Słoneczniczek napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~xyz napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Liliowoniebieska Truskawka napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brawo Relich napisał(a): To teraz pytam się tych wszystkich skur-wieli czym mam ogrzać dom na Święta i na Nowy Rok .Oponami ponoć Kaczor nie pozwala palić .


Potrafisz wyzywać w necie, internet potrafiłeś sobie zorganixować, a nie potrafisz zapewnić sobie opału i oczekujesz pomocy tego złego Burmistrza?
Ogarnij się i wyluzuj.

Ja żebym umierał z pragnienia to od tego złego burmistrza nie chciał bym szklanki wody ,więc ty pajacu wyluzuj ,bo ci żyłka pęknie .

Takiemu jak ty wody się nie podaje .

Cwelu zamknij ryja pilnuj mamuśki ,bo się huka jak świnia po Nowogrodźcu .

Pomyłka bo nie żyje od lat . A ty daj na luz bo święta tuż tuż .


Mamuśka to jest zdrobniale o twojej żonce fiutku .Też nie żyje ?
Nigdy jej nie miałem .


Czyli tak jak myślałem jesteś pedałem !
Ja na żonę mam jeszcze czas . A ty lecz się na nogi bo na głowę już nic nie da . Wesołych świąt .

Przecież ty zboczeńcu nigdy się nie wyleczysz ani na głowę ani na nogi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopomarańczowa Margerytka niezalogowany
23 grudnia 2022r. o 20:26
Brawo PiS! Prawdziwi patrioci i katolicy, dobra zmiana! Oby mohery pozamarzały, to kolejne wybory wygra normalniejsza opcja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ulek niezalogowany
23 grudnia 2022r. o 21:05
Chcieliście PiS to macie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krystian niezalogowany
23 grudnia 2022r. o 21:29
Reli.. to powinien w więzieniu wylądować za takie prowadzenie gminy w ten sposób ale no niestety stare trufle nagle mogę sie ruszyć aby zagłosować na jakiegoś knura niż sie doinformować co sie dzieje za rządów tych szkodnik. Pozdrawiam każdego starszego osobnika co jest za pisem i ogólnie rozdawnictwem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piernikowa Kolendra niezalogowany
23 grudnia 2022r. o 21:53
Śmiech na sali. Węgiel był od lat, nie było problemów a teraz węgla nie ma. Poer do l one pisowskie śmiecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jarosław niezalogowany
23 grudnia 2022r. o 22:39
~~Piernikowa Kolendra napisał(a): Śmiech na sali. Węgiel był od lat, nie było problemów a teraz węgla nie ma. Poer do l one pisowskie śmiecie

I ty horusie przeciwko mnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~koko niezalogowany
23 grudnia 2022r. o 22:58
Coś was opętało z tym czarnym złotem,robić się nie chce a 3 koła się pobiera, 3 przyczepy gałęzwki leśnictwo Zebrzydowa 150 zł. tylko popracować potrzeba,oj siekiera,siekiera i już masz ciepiełko.Kiedyś babcia chodziła na spacer do lasku i codziennie gałąz przytargała kupiłem tonę wygla i starczało
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.