Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dziękowali śp. Dariuszowi Pawliszczy za pomysł i wybudowanie basenu "Delfinek" [WIDEO]
~~ne ne niezalogowany
11 stycznia 2023r. o 20:53
Niestety myślę, że gmina popłynie z tym basenem:-(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Leszek niezalogowany
12 stycznia 2023r. o 4:10
Przykładem są różne miasta ,które są właścicielami klubów sportowych .Mam tu na mysli udziały w procentach .W Boleslawcu ,mógłby istnieć taki klub na szczeblu krajowym.Mysle nawet o ekstraklasie czy to w siatkowce,czy w pilce noznej.Ale to zależy od włodarzy miasta.Sam na wsparcie takiej drużyny dałbym co miesiąc 100 zł.Pozdrawiam i myślę, że przyszli włodarzy miasta pomyślą nad sportem w Boleslawcu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasia niezalogowany
12 stycznia 2023r. o 4:40
Dlaczego ludzie ,nieroby w krawatach mają decydować co będę miał czy nie będę miał.Z wielka pompą otwierają nowa ulice,przecinają wstęgi,zakupili nowy elektryczny autobus i wielkie halo.Ludzie, nierobow to my utrzymujemy i to z naszych podatków i naszej ciezkiej pracyj .Nierób w krawacie jeszcze decyduje czy będziesz jeździł za darmo cz będziesz płacił.Chory system .w 2024 walnie ten system pogardy do ludzi i my przejmiemy wladze jako gospodarze tej ziemi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Omega niezalogowany
12 stycznia 2023r. o 5:11
Podejrzewam ,że 70 procent to ludzie niepracujacy.Mam na myśli sferę budżetową.30 procent ludzi musi utr,ymac ten system .Chyba ,że drukuja na potęgę pieniądze i reanimują ten system.Zgadzam się z twierdzeniem ,że w Polsce jest więcej ludzi niepracujacych ,niż pracujących.W takim systemie wszystko jest sztucznie utrzymane kroplowka drukowanego pieniadza, ma za zadanie utrzymanie tego systemu.Pieniadze w tej chwili nie maja pokrycia w złocie i srebrze.Drukuja walutę na potęgę, Cel resetu to 3 wojna światowa wymordowanie jak najwięcej ludzi.Szczepieniami wymorduja polowe populacji.Bo w szczepionkach jest białko kolca I grafen.Teraz czekajmy na najgorszy scenariusz wybuch bomby atomowej i tabletkami będziemy uszczęśliwieni.Pozdrawiam myslacych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobursztynowa Krokosmia niezalogowany
12 stycznia 2023r. o 7:57
~~Omega napisał(a): Podejrzewam ,że 70 procent to ludzie niepracujacy.Mam na myśli sferę budżetową.30 procent ludzi musi utr,ymac ten system .Chyba ,że drukuja na potęgę pieniądze i reanimują ten system.Zgadzam się z twierdzeniem ,że w Polsce jest więcej ludzi niepracujacych ,niż pracujących.W takim systemie wszystko jest sztucznie utrzymane kroplowka drukowanego pieniadza, ma za zadanie utrzymanie tego systemu.Pieniadze w tej chwili nie maja pokrycia w złocie i srebrze.Drukuja walutę na potęgę, Cel resetu to 3 wojna światowa wymordowanie jak najwięcej ludzi.Szczepieniami wymorduja polowe populacji.Bo w szczepionkach jest białko kolca I grafen.Teraz czekajmy na najgorszy scenariusz wybuch bomby atomowej i tabletkami będziemy uszczęśliwieni.Pozdrawiam myslacych

Komiksy ukształtowały ci osobowość
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiesiek niezalogowany
12 stycznia 2023r. o 9:30
Myślę ,że ten gość na portalu ma ogromną wiedzę. Jeszcze jagby napisal o tunelach podziemnych.O andronochromie w beczkach transportowanych z Chin .Przypomnę adrenochrom to krew pobierana dzieciom w stresie .To taki współczesny narkotyk bogatych.Przy tym odmładza cerę o 10 lat.Chiny na potęgę w beczkach eksportują ten eliksir.Dzieci są przetrzymane w klatkach w tunelach podziemnych.Te dzieci są bezbronne.W stresie jest pobierana krew tych dzieci.One są torturowane ,dlaczego bo w stresie jest pobierana substancja.Dla Globabalistow to 500milionów zachipowanych ludzi . 500 milionów z chipami można kontrolowac.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziomek służby specjalne niezalogowany
12 stycznia 2023r. o 9:44
Mam tą wiedzę, dlatego Pan Ziobro zatrzymał adopcję Polskich dzieci na Zachód. W Belgi i Holandii adaptowane dzieci traktują jako towar pedofilski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
12 stycznia 2023r. o 10:06
A na portalu objawił się agent Mosadu.Przyznam bardzo inteligentny człowiek. Wymordowali jego ziomków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza