Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Obsceniczne wideo z budowlanki? - miasto huczy od plotek, ale prawda jest inna.
~~Lazurowa Tawułka niezalogowany
13 stycznia 2023r. o 17:08
~~jestem ojcem napisał(a): i krotko jakby moj syn to byl gwarantuje wyjasnienie nastawienia i swiatopogladu w 5 min

A skąd wiesz że nie lubi obciągać? Masz pewność?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarujący książę niezalogowany
13 stycznia 2023r. o 17:31
A może szykowali się do castingu programu w TVN "Prince charming" ? I nic z tego, bo TVN na razie kolejnej edycji nie robi.
https://teleshow.wp.pl/tvn-podjal-decyzje-prince-charming-juz-nie-wroci-6853621923142560a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnawa Psianka niezalogowany
13 stycznia 2023r. o 18:22
~~Anżej napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ napisał(a): Jak ten filmik trafi do Brukseli to może w końcu odblokują KPO. Wartości UE zostały wprowadzone do szkół !

Też myślę, że KPO to teraz już mamy! Niech żyje Unia i jej tęczowe wartości.
A swoją drogą to dyrektor szkoły powinien być dumny, że w szkole wprowadzono wartości europejskie i inkluzywność. Nawet na zdjęciu widać, jak jeden uczeń inkluduje drugiego.



.... :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawordzawa Malwa niezalogowany
13 stycznia 2023r. o 18:29
~~Lazurowa Tawułka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~jestem ojcem napisał(a): i krotko jakby moj syn to byl gwarantuje wyjasnienie nastawienia i swiatopogladu w 5 min

A skąd wiesz że nie lubi obciągać? Masz pewność?

twoja żona podczas aktu mówiła mi że nie lubi,a ona jak sam wiesz zna się na ludziach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Vadera niezalogowany
13 stycznia 2023r. o 18:44
~~Niebieska Nemezja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Tito napisał(a): Mam pytanie do bolec. Info. Mój syn chodzi do Budowlanki i twierdzi, że wszyscy znają tych chłopców z imienia i nazwiska i są to uczniowie 1 klasy. To jaka jest prawda? Czy redakcja sprowadziła info czy tylko jest to wypowiedź dyrektora?




Widać że dyro chce sprawę zamieść pod dywan i zwala na inną szkole czy nawet miasto.ZENADA



Kto to jest "wszyscy"? Jeżeli ktoś posiada informacje dotyczące sprawy, proszę zgłosić to na policję. Za utrudnianie postępowania też grożą kary. Podobnie jak za pomawianie innych i rozpowiadanie plotek, godzący w dobro drugiego człowieka lub instytucji. Proszę pamiętać, że powtarzając plotki możecie doprowadzić innych ludzi do podjęcia zachowań autodestrukcyjnych, będziecie wtedy "wszyscy" z siebie dumni? Tym bardziej, że psychika współczesnej młodzieży jest bardzo krucha i wrażliwa. Czy odważni "wszyscy" bierzecie na siebie odpowiedzialność za zachowanie człowieka zaszczutego pomówieniami? Myślę, że osoba, która rozpoczęła tą nagonkę na ZSB i to w taki obrzydliwy sposób poniesie konsekwencje.
P.S. Dziwne, że afera wybuchła akurat wtedy, kiedy prezentowano ranking szkół. Czyżby komuś przeszkadzało, że ZSB ma duży nabór uczniów?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoczerwona Diaskia niezalogowany
13 stycznia 2023r. o 19:40
~~Posiwiały Driakiew napisał(a): Dno. Lepiej napiszcie kiedy kaczynski wyciągnie kopyta


Jak przebiegnie maraton w lepszym czasie od Tuska .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowoczerwony Zimowit niezalogowany
13 stycznia 2023r. o 20:45
~~Cyrvana zviezda napisał(a): To jest efekt promowania za wszelką cenę,, tęczowych"i przyzwalanie na prześladowania chrześcijan,ale to dopiero początek, będzie jeszcze gorzej

Co się prujesz? Problem, że nie poszło młodemu na egzaminie na ministranta? Najwyżej poprawi. Po co od razu takie mocne sowa, że prześladowania. Zwykłe niepowodzenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gieroy niezalogowany
13 stycznia 2023r. o 22:45
~~Malinowoczerwony Zimowit napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Cyrvana zviezda napisał(a): To jest efekt promowania za wszelką cenę,, tęczowych"i przyzwalanie na prześladowania chrześcijan,ale to dopiero początek, będzie jeszcze gorzej

Co się prujesz? Problem, że nie poszło młodemu na egzaminie na ministranta? Najwyżej poprawi. Po co od razu takie mocne sowa, że prześladowania. Zwykłe niepowodzenie.

Taaaaa, teraz to wielka kariera przed nim,tylko patrzeć jak pójdzie do Brukseli a tam już nie będzie musiał na klęczkach, pewnie znajdą mu inną po- sadę, albo po-zycje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza