Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Bon Turystyczny
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Program finału WOŚP w Nowogrodźcu
~~Płowobrązowa Daglezja niezalogowany
20 stycznia 2023r. o 15:45
Brawo Nowogrodziec. Każdy szpital czy przychodnia posiada konto. Chcesz dawaj na ile cię stać. Przejdzie ta wpłata przez księgowość i będzie oficjalna. Ja ani myślę cwaniakowi w czerwonych rajtuzkach ani jego rodzince nabijać kasę. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowoszary Jałowiec niezalogowany
20 stycznia 2023r. o 16:05
~~Płowobrązowa Daglezja napisał(a): Brawo Nowogrodziec. Każdy szpital czy przychodnia posiada konto. Chcesz dawaj na ile cię stać. Przejdzie ta wpłata przez księgowość i będzie oficjalna. Ja ani myślę cwaniakowi w czerwonych rajtuzkach ani jego rodzince nabijać kasę. Tyle w temacie.

Daj cwaniakowi w czarnej sukience.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ot co niezalogowany
20 stycznia 2023r. o 17:14
Nie wspieram czerwonych kaleson
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
20 stycznia 2023r. o 17:55
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to jeden z największych wrogów obecnej władzy. Nienawidzą WOŚP, Owsiaka i wszystkiego, co się z nimi wiąże, ale przecież nie zawsze tak było. Ta jawna nienawiść zaczęła się dopiero mniej więcej w 2013 roku. Wcześniej nawet Beata Kempa, posłanka Solidarnej Polski, cieszyła się, że jej dziecko zostało wolontariuszem. Do dziś zresztą wielu polityków PiS wspiera WOŚP, choć oficjalnie wiemy o nielicznych. Skąd to zakłamanie? Co się stało, że Owsiak dziś dla nich nie istnieje?
"Czy pani lubi WOŚP?" – spytał wtedy dziennikarz. "Ależ oczywiście" – usłyszał w odpowiedzi. Posłanka była bardzo wylewna i pochwaliła się, że jej syn właśnie pierwszy raz został wolontariuszem, zbierał datki i był przeszczęśliwy. "Wielki, wielki ukłon w stronę pana Jurka Owsiaka..." – powiedziała 9 lat temu Beata Kempa.
Musiała być mocno pod wrażeniem WOŚP, bo gdy dziennikarz już dziękował jej za rozmowę, ona jeszcze wpadła w słowo, żeby jeszcze bardziej pochwalić Owsiaka. "Dopóki będzie chory system, będziemy musieli wszyscy, wszyscy go wspierać" – powiedziała.
Prezes PiS udzielił swego wsparcia w lipcu 2010 roku, gdy ubiegał się o prezydenturę, a w południowo-zachodniej Polsce szalała powódź. Jarosław Kaczyński przekazał wtedy na WOŚP album o przyrodzie z podpisami m.in. Lecha Kaczyńskiego, ale też – co dziś może wydać się nieprawdopodobne – prezydenta Bronisława Komorowskiego i premiera Donalda Tuska.

,nie tam nie musicie wierzyć ..temu co tu wklejam też...
ale niedowiarkom mogę udostępnić link...chcecie ? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kruczoczarny Pieris niezalogowany
20 stycznia 2023r. o 18:00
~~Ot co napisał(a): Nie wspieram czerwonych kaleson

A ja obszczanych spodni, twojego idola.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bazyliszek niezalogowany
21 stycznia 2023r. o 6:36
w końcu ktoś normalny , i pewnie rozumie że koszty przewyższają zyski tylko że koszty ponosi gmina czyli ty obywatelu , a zyski zabiera czerwony pawian .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
21 stycznia 2023r. o 10:14
''Chodzi o umowy, które Caritas Diecezji Płockiej podpisał w latach 2006-2008 z PFRON. Dotyczyły one finansowania czterech programów związanych z aktywizacją osób niepełnosprawnych.

Ówczesnemu dyrektorowi płockiego Caritasu ks. Z. zarzuca się niegospodarność, fałszowanie dokumentów, a także nakazywanie swoim pracownikom fałszowania podpisów i dat. Pieniądze trafiały za to do niezatrudnionych osób. Prokuratura stawia zarzut wyrządzenia szkody majątkowej na kwotę nie mniejszą niż 3,4 mln zł - podaje gazeta.pl.

Z kolei od 2007 roku ks. W., następca ks. Z., nieefektywnie wdrażał roku plan naprawczy. Doprowadził jednak do wypowiedzenia umów z PFRON, co skutkowało żądaniem zwrotu 13 mln 670 tys. zł wraz z odsetkami.''

;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Prezydent Bożejowic niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 3:07
Babcia dała 10 zł bo wnuczek dał 5 zł.Bożejowice dużo nazbierały 231 zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Senator Rafał Ślusarz
REKLAMA 1,5% dla Klekusiowa