Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Czy ktoś wie?

~~Asia niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 17:52
A co to są marzenia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Asia niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 17:53
Kiedyś chyba słyszałam o czymś takim, może i doświadczyłam, ale to dawno była. Teraz to ino szara rzeczywistość. Ech...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wesoły Romek niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 18:04
~~Cmentarny łach napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Wesoły Romek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Temu co żonę zdradzał napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~skorn napisał(a): To nieprawda. To ja skorn tylko kiedyś się sparzyłem i teraz dmucham na zimne bo nie chcę przechodzić po raz kolejny tego co mnie kiedyś spotkało a co przeżywam do dzisiaj jako osobistą tragedię.

Nie dziwi że ten szujowaty podszywa się teraz pod Skorna. Musi mieć wroga.

Zapomniałeś dopisać łachu cmentarny że zdradzał żonę z Twoją żoną, rogaczu ty :)

Prawda prawda.
Ta pierwsza była brzydka jak noc ruda i głupia jak cep. Ożeniłem się bo po pijaku mi dała . Ale okazało się że ciążą fałszywa jak ona.
Teraz daje temu omnibusowi flako .Oboje warci siebie. Szkoda tylko tej żony co ciasta piecze.

Szkatuło Mieszka I, Tobie dał jedynie ten zbok z pod wiaduktu albo Cię nawet bzyknął jak leżałeś nawalony :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Asia niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 18:21
A właściwie to ktoś tu miał rację, kto mnie nazwał idiotką. No jestem nią, nie przeczę. Właściwie to temat do zamknięcia jest. Nic tu po mnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wesoły Romek niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 18:30
~~Asia napisał(a): A właściwie to ktoś tu miał rację, kto mnie nazwał idiotką. No jestem nią, nie przeczę. Właściwie to temat do zamknięcia jest. Nic tu po mnie.

Droga Asiu, tak lekko chcesz odpuścić tego aptekarza z Asnyka? walcz dziewczyno o niego :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Asia niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 18:33
A daj spokój Romku. Z czym ja do ludzi? Może mi samotność pisana?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Asia niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 18:39
Oj, rozklejam się . Trzeba zażyć jakiegoś sportu na poprawę humoru. Tyle tego w internecie, że nie wiadomo co oglądać. A ja kibic zapalony jestem. Tylko jakby tak we dwoje pokibicować można to jeszcze fajniej byłoby.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Asia niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 18:51
Zresztą ja nie szukam faceta na siłę, nie mam na to parcia. Fajny kolega, może z czasem przyjaciel byłby jak najbardziej ok. Taki, co to można do niego o 3 w nocy zadzwonić i nie odrzuci połączenia. No taka bratnia dusza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.