Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czy ktoś wie?

~~Do Ciebie Asiu niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 22:25
~~skorn napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Obserwator napisał(a): Sama widzisz jak to tutaj wygląda, ostrzegałem przed dziwnymi ludźmi. To forum dawno temu zeszło na psy i jedyne co można tutaj znaleźć to jest chamstwo, zawiść, robienie innym przykrości. Zobacz jacy ludzie Cię nagle otoczyli, to mi się kojarzy z sępami i hienami, życzliwości tutaj już nie znajdziesz, a tym bardziej jakiejkolwiek pomocy. Mam nadzieję Asiu, że nie będziesz musiała płakać i podle się czuć. Pozdrawiam serdecznie i radzę poszukać jakiejś grupy na facebooku, przynajmniej wiesz kto kim jest, a w razie czego możesz zablokować.


Ooo przepraszam , proszę nie szufladkować , ja jestem inny , konkretny jestem . Po co od razu facebook , bolec gorszy ? I nie kracz z tym - a nie mówiłem .
Asia , bierz mnie , lepszej partii w Bolesławcu nie znajdziesz , i nie namyślaj się za długo, czas na konkrety.

Ten tekst i powyższy pisał niby życzliwy Ci obserwator. To taka forumowa szuja. Chce tu pogrążyć " skorna" któremu dokucza wiele lat.
Powodzenia i nie poddawaj się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Obserwator niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 22:39
~~Do Ciebie Asiu napisał(a):

Skąd ta pewność ? Jeśli w życiu, tak jak tutaj na forum sugerujesz się swoją wyobraźnią, to szczerze współczuję.
Ale jeśli się tak bardzo upierasz, to proszę udowodnij, że jestem tym za kogo mnie uznajesz. Z niecierpliwością czekam na konkretne dowody, a jeśli nie jesteś w stanie ich przedstawić, to usiądź i poważnie zastanów się nad sobą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolesławianin niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 9:58
~~Bolesławianin napisał(a): I tak swobodnie założył się nowy kącik matrymonialny . Ma wzięcie ta nasza Asia.


Matoły, prześcigają się w pisaniu hymnów pochwalnych na swoją cześć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ametystowa Męczennica niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 10:47
~~Bolesławianin napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bolesławianin napisał(a): I tak swobodnie założył się nowy kącik matrymonialny . Ma wzięcie ta nasza Asia.


Matoły, prześcigają się w pisaniu hymnów pochwalnych na swoją cześć.


Ale ilu adoratorów ma Pani Asia. :)
Gratuluję powodzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Asia niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 12:03
Drodzy moi. Tak się składa, że temat stał się nieaktualny. Wszystko się wyjaśniło. Tak więc ja znikam. Ale założę nowy temat, pod moim nickiem, będę tam zalogowana. Pewnie niektórzy będą mnie pamiętać, bo dawno temu udzielałam się właśnie jako zalogowana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnobiały Fasolnik niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 12:55
~~Asia napisał(a): Drodzy moi. Tak się składa, że temat stał się nieaktualny. Wszystko się wyjaśniło. Tak więc ja znikam. Ale założę nowy temat, pod moim nickiem, będę tam zalogowana. Pewnie niektórzy będą mnie pamiętać, bo dawno temu udzielałam się właśnie jako zalogowana.

ela
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolesławianin niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 14:33
~~Asia napisał(a): Drodzy moi. Tak się składa, że temat stał się nieaktualny. Wszystko się wyjaśniło. Tak więc ja znikam. Ale założę nowy temat, pod moim nickiem, będę tam zalogowana. Pewnie niektórzy będą mnie pamiętać, bo dawno temu udzielałam się właśnie jako zalogowana.


No, nareszcie. Bardzo dobrze . Skończ Aśka wstydu oszczędź.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 14:48
Nie wiem dlaczego ma się wstydzić. Pamiętam słoneczko i pamiętam mnóstwo innych kobiet które tu kiedyś pisały . Tylko że wtedy chamstwo było tępione a dzisiaj zmiany jakie zaszły na forum wiele z nich odrzuciło od otwartego pisania bo po co się mają narażać na docinki i ataki? Kto dzisiaj pamięta zranione ,kreciki czy karmelki?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza