Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dantejskie sceny w Bricomarche. Złodziej zaatakował policjantów!
~~Ołowiany Mak niezalogowany
27 stycznia 2023r. o 19:36
~~Srebrna Lawenda napisał(a): Tak właśnie wygląda "teoretyczne państwo PiS". Wikie wołanie Ziobry i bandy o zaostrzaniu kar a w rzeczywistości całkowita bezradność państwa. Wszyscy wiedzą, że jeden z drugim kradnie, ale nikt, nic z tym nie robi... Tylko tak dalej a zobaczycie jak to się skończy! Tylko siła będzie miała znaczenie!


To jest właśnie skutek tęczowej zarazy co zachód nam na siłę wciska.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hebanowa Iglica niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 14:00
~~Srebrna Lawenda napisał(a): Tak właśnie wygląda "teoretyczne państwo PiS". Wikie wołanie Ziobry i bandy o zaostrzaniu kar a w rzeczywistości całkowita bezradność państwa. Wszyscy wiedzą, że jeden z drugim kradnie, ale nikt, nic z tym nie robi... Tylko tak dalej a zobaczycie jak to się skończy! Tylko siła będzie miała znaczenie!Najważniejsze, że 'smoleńskie schody do nieba' są dobrze chronione.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszara Kokoryczka niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 14:51
~~Hebanowa Iglica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Srebrna Lawenda napisał(a): Tak właśnie wygląda "teoretyczne państwo PiS". Wikie wołanie Ziobry i bandy o zaostrzaniu kar a w rzeczywistości całkowita bezradność państwa. Wszyscy wiedzą, że jeden z drugim kradnie, ale nikt, nic z tym nie robi... Tylko tak dalej a zobaczycie jak to się skończy! Tylko siła będzie miała znaczenie!Najważniejsze, że 'smoleńskie schody do nieba' są dobrze chronione.
a dlaczego najważniejsze? Rozwiń myśl...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.