Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zarządca parkingu przy Starej Mleczarni anulował kary za parkowanie
~~po 1 mieszkańcy niezalogowany
3 lutego 2023r. o 4:59
~~Lilioworóżowa Rozplenica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Sylwia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Horus napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Sylwia napisał(a): Mi też dali 90 zł i zapłaciłam żeby mi żadnych wezwań nie wysyłano I kto mi odda te 90 zł? Reklamacji mi nie uznali.

Zapytaj tej parkingowej ,ona jest na prowizji. Wszystko nagrywaj .
Nic to nie dało. W odpowiedzi tej firmy dostałam, że ich pracownicy są wyszkoleni i wykwalifikowani na to stanowisko i że mogę sobie iść do sądu. A ta "Pani" parkingowa to szkoda gadać...


Jak sypnie śniegiem i zamarznie to ślisko będzie . A wtedy o wypadek nietrudno , trzymajmy kciuki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~W niezalogowany
16 listopada 2023r. o 15:53
CO ZROBIĆ JAK ZEZWALI DO ZAPŁATY ZA ZESZŁY ROK Z SIERPNIA ,A WIEM ŻE JA NIE PROWADZIŁAM AUTA? NIE MOGĘ NIGDZIE SIE ODWOŁAĆ BO TERMINY MINĘŁY
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wes niezalogowany
17 listopada 2023r. o 11:11
ta firma to złodziej, okradaja ludzi, nie robie zakupów gdzie są ich parkingi koniec
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoczerwony Oczar niezalogowany
17 listopada 2023r. o 11:12
bojkot sklepów zaraz ich pogonią!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza