Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wymyśl artylerzystom maskotkę i zgarnij 1500 zł
~~8klasista niezalogowany
20 lutego 2023r. o 16:16
A ja pomyśle, zaprojektuje i zaniose i mam nadzieje że się spodoba. Fajnie by było wygrać, miałbym na nowy rower przed wakacjami :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrązowa Kalia niezalogowany
20 lutego 2023r. o 16:41
Tylko szybko, bo jak już rozdamy cały zapas sprzętu, będziemy mieli czym ładować te armaty z Muzeum Artylerii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobrązowa Begonia niezalogowany
21 lutego 2023r. o 14:47
~~Jasnobrązowa Kalia napisał(a): Do twórczego boju start!!! Zacne grono,,w tajnym głosowaniu'' wybierze najlepszy projekt wykonany przez najbliższych mu twórców.

Lubię to.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrązowa Kalia niezalogowany
21 lutego 2023r. o 15:26
~~Zielonkawobrązowa Begonia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnobrązowa Kalia napisał(a): Do twórczego boju start!!! Zacne grono,,w tajnym głosowaniu'' wybierze najlepszy projekt wykonany przez najbliższych mu twórców.

Lubię to.

Dziękuję. Dzisiaj znam już nawet zwycięzcę. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Viki niezalogowany
21 lutego 2023r. o 19:26
Rydzyk uwiązany z portfelem do armaty i wycelowany na Żoliborz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kicia niezalogowany
21 lutego 2023r. o 22:39
Maskotka-parkometr jako symbol zapyziałego miasta.
Ewentualnie tej kobieciny co mandaty na mleczarni wystawia - ot i tyle symboli miasta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kicia niezalogowany
21 lutego 2023r. o 22:41
~~8klasista napisał(a): A ja pomyśle, zaprojektuje i zaniose i mam nadzieje że się spodoba. Fajnie by było wygrać, miałbym na nowy rower przed wakacjami :)

A po co Ci rower? Chcesz zeby Ci go ukradli a Policja umorzyla z powodu niewykrycia sprawcy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kupa śmiechu niezalogowany
22 lutego 2023r. o 8:34
W armii dobrobyt 1500 zł na konkurs. Super. Przelewa się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie