Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy Bolesławiec powinien upamiętniać Jana Pawła II?
~~co za ziobro niezalogowany
17 marca 2023r. o 10:23
~~Bubu napisał(a): Z dziejów hazardu bolesławieckiego.

13 stycznia '23 ktoś strącił na Asnyka 1 w Euro Jackpot 101 tysiaków. (Był to 13 piątek!)

W tej samej kolekturze, 1 sierpnia '20 w Mini Lotto ktoś obalił 107 347 zł!

25 lutego '20 ktoś szarpnął w BC, w Mini... 314 tysi i 979 zł!

Ale to jest nic, bo 10 czerwca 2017 ktoś wydoił z totalizatora równy milion obstawiając Dużego w plusie.

Jednak on, przy szczęściarzu, który zassał 9 października 2010 równe 2 miliony złotych - to zwykły półbiedak.

Wszyscy oni powinni się kłaniać temu, który 1 września '12 zacharatał z Dużego Tolka... 30 milionów, 927 tysięcy i 429 złotych!

8 lipca 2019 w Kraśniku Dolnym ktoś wydrapał w Zdrapce... 194 tysiące pińcet!

14 maja 2021 ktoś w Zebrzydowej poddrapał kartonik na całe 15 tysiaków.

19 sierpnia 2020 w Nowogrodźcu trafiło się komuś 50 tysięcy w Keno!

14 maja 2019 ja obstawiłem 10 zakładów i trafiłem 2 trójki - czyli jakby jedną szóstkę i kupiłem sobie słone paluszki Lajkonik i butelkę oranżady Helena.

Lecz nic nie piszą o wygranych hazardzisty zDM


Musiałeś to tutaj ,czy dla ciebie wszystko jedno gdzie się wypróżniasz ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Falco111 niezalogowany
17 marca 2023r. o 10:34
~~co za ziobro napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bubu napisał(a): Z dziejów hazardu bolesławieckiego.

Musiałeś to tutaj ,czy dla ciebie wszystko jedno gdzie się wypróżniasz ?


to tempak...innym zarzuca że we wszystkich tematach robi ''szambo'' a sam jak piszesz...takim wszystko jedno ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bobożna Bożena niezalogowany
17 marca 2023r. o 11:18
Pamiętaj czarna sotnio ;

Lecz kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza. Biada światu z powodu zgorszeń! Muszą wprawdzie przyjść zgorszenia, lecz biada człowiekowi, przez którego dokonuje się zgorszenie. (Mt 18:6-7)

Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajemnego, o czym by się nie miano dowiedzieć. (Łk 12:2)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Agnieszka niezalogowany
17 marca 2023r. o 15:25
To co wy wyrabiacie, to przechodzi ludzkie pojęcie. żal mi Was..jaja redakcja takie tematy..Wy go nie postawiliscie i Wy burzyć go nie będziecie!! Gówno jakieś wyczytacie i jak papugi powtarzacie.
Żal!!!!Dobrze że tylko w kościele pedofila istnieje....nigdzie indziej . Cierpię z tego powodu jako osoba wierząca i u olewam nad podejściem księży ....ale jeden człowiek świata nie zbawi...tak więc pamięć o naszym papieżu nikt nam nie wymaże. Pamiętam go takiego jakiego widziałam i słyszałam u nikt tego nie zmieni .
A już na pewno nie taka"redakcja"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowawa Fortegilla niezalogowany
17 marca 2023r. o 22:11
Fabryka PO hejtu , jak z IV Wydziału MSW PRL .
Wydział SB z PRL - u do walki z
Kościołem ciąg dalszy w 2023 roku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pozłocisty Mikołajek niezalogowany
17 marca 2023r. o 22:27
Lewactwo niedługo będzie zabiegać o przywrócenie pomników lenina i stalina.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~falco111 niezalogowany
18 marca 2023r. o 7:17
A dlaczego by nie? To solidny kawał historii świata. Bo czym się różnie Piłsudski od Stalina? Obaj mają krew na sumieniach i obaj dyktatorzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
18 marca 2023r. o 8:06
~~Bubu napisał(a): Z dziejów hazardu bolesławieckiego.

Lecz nic nie piszą o wygranych hazardzisty zDM


no to przypomnij sobie co wcześniej pisałem ...co napisałem kogo obstawiam...
teraz przynajmniej częściowo zrozumiesz dlaczego obstawiłem Jelenę za 4,10 a nie Igę za 1,34...

i tylko domyślać się możesz ile można ''wyrwać'' za kupon z czterema spotkaniami za marne 12 złotych...;D

podpowiedzieć ci kto wygra ? Saba czy Rybka? ;D
to wpadnij o 10-ej do STS-u...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza