Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Drożyzna przebiła kolejną barierę, inflacja sięgnęła zenitu, bolesławianie tracą ogromne pieniądze
~~16okruJ niezalogowany
9 kwietnia 2023r. o 6:22
Inflacja szaleje. Najbardziej podrożały majonez, jaja i Kukiz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bazyliszek niezalogowany
9 kwietnia 2023r. o 6:39
pandemia zaraza , wojna zawody strzeleckie , inflacja okradanie ludzi z pieniędzy , a ludziska śpią to są tematy zastępcze żeby odwrócić uwagę ludzkiego motłochu od bardzo ważnych spraw .Nawet tego typu temat był tu na forum nikt się nie zainteresował tą sprawą i nie zadał pytania ,po co , dlaczego , ale na tematy wojny i inflacji to dwa tematy i gorąca rozmowa , a to ciekawe jak ludzkie głąby są zmanipulowane przez system . Wyrzynają puszcze z drzew i wywożą to do bunkrów jako opał bo mogą zmarznąć w tych bunkrach jak będa tam siedzieli żeby przeczekać kataklizm deszcz meteorytów który to nieuchronnie nas czeka .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko61 niezalogowany
9 kwietnia 2023r. o 6:49
Bazyliszku , jeszcze chwila , dziadu zdycha , trzymam kciuki aby w okropnych bólach.. Już za chwile wystrzelą miliony szampanów , ludzie będą tańczyć na ulicach . Niech Bóg sprawi oby jak najszybciej.
To takie moje Wielkanocne marzenia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoszary Krokus niezalogowany
9 kwietnia 2023r. o 7:18
~~Jurko61 napisał(a): Bazyliszku , jeszcze chwila , dziadu zdycha , trzymam kciuki aby w okropnych bólach.. Już za chwile wystrzelą miliony szampanów , ludzie będą tańczyć na ulicach . Niech Bóg sprawi oby jak najszybciej.
To takie moje Wielkanocne marzenia .



W myśl art. 23 kodeksu cywilnego - dobra osobiste człowieka, jak w szczególności zdrowie, wolność, cześć, swoboda sumienia, nazwisko lub pseudonim (...) pozostają pod ochrona prawa cywilnego niezależnie od ochrony przewidzianej w innych przepisach. Katalog dóbr osobistych zamieszczony w cytowanym przepisie ma charakter niezamknięty. Jakkolwiek można się spierać czy internetowy "nick" (przezwisko, pseudonim) odpowiada ustawowej definicji pseudonimu - funkcje ma jednak taką samą - identyfikuje konkretna osobę. Dzieje się tak zwłaszcza w przypadku, gdy osoba ta od ponad 5 lat aktywnie działa pod konkretnym pseudonimem w rozwijającym się społeczeństwie informatycznym, oraz gdy używa tego pseudonimu w adresach domenowych czy w adresie e-mail (...). Przedstawione w artykule, dodatkowe fakty, jednoznacznie wskazują na moja osobę, w szczególności fakt czynnego uczestniczenia w życiu kanału irc #wiaraa.

Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.



W związku z powyższym (...) - używanie mojego pseudonimu w kontekście słów "multikopulacja" oraz "monstrualne pijaństwo", sugerowanie potencjalnego niewywiązywania się z obowiązków pracowniczych i chuligaństwa internetowego, jak również przedstawianie mojej osoby jako wzorcowego przedstawiciela opisanej przez autora, patologicznej społeczności (moje rzekome wypowiedzi stanowią motyw przewodni całego artykułu) - narusza moje dobra osobiste.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pawi Wrzos niezalogowany
9 kwietnia 2023r. o 7:57
Na co czekasz, z buta i w kolejce do sądu, sprawiedliwość musi być po naszej stronie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~1 niezalogowany
9 kwietnia 2023r. o 8:20
~~Ostrzeżenie napisał(a): Nick" podlega ochronie prawa cywilnego jak inne dobra osobiste człowieka
Jak można się było tego spodziewać mamy wreszcie wyrok Sądu Najwyższego, w którym uznaje, iż pseudonim internetowy (popularnie i z angielska nazywany "nickiem") podlega ochronie systemu prawa cywilnego. Pamiętaj !!!


Zaprosiłeś plebanka na świąteczne śniadanie ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bazyliszek niezalogowany
9 kwietnia 2023r. o 8:43
~~bazyliszek napisał(a): pandemia zaraza , wojna zawody strzeleckie , inflacja okradanie ludzi z pieniędzy , a ludziska śpią to są tematy zastępcze żeby odwrócić uwagę ludzkiego motłochu od bardzo ważnych spraw .Nawet tego typu temat był tu na forum nikt się nie zainteresował tą sprawą i nie zadał pytania ,po co , dlaczego , ale na tematy wojny i inflacji to dwa tematy i gorąca rozmowa , a to ciekawe jak ludzkie głąby są zmanipulowane przez system . Wyrzynają puszcze z drzew i wywożą to do bunkrów jako opał bo mogą zmarznąć w tych bunkrach jak będa tam siedzieli żeby przeczekać kataklizm deszcz meteorytów który to nieuchronnie nas czeka .
tak jak przypuszczałem barany nie mają pojęcia co ich czeka , a jak się dowiedzą to już będzie za późno .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niezalogowany Jurek niezalogowany
9 kwietnia 2023r. o 9:56
~~Pawi Wrzos napisał(a): Na co czekasz, z buta i w kolejce do sądu, sprawiedliwość musi być po naszej stronie



~~1 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ostrzeżenie napisał(a): Nick" podlega ochronie prawa cywilnego jak inne dobra osobiste człowieka
Jak można się było tego spodziewać mamy wreszcie wyrok Sądu Najwyższego, w którym uznaje, iż pseudonim internetowy (popularnie i z angielska nazywany "nickiem") podlega ochronie systemu prawa cywilnego. Pamiętaj !!!


Zaprosiłeś plebanka na świąteczne śniadanie ???


Święta czas miłości odpręż się poszukaj argumentacji godnej człowieka , a nie zbydlęconego „ćwoka”

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.