Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Drożyzna przebiła kolejną barierę, inflacja sięgnęła zenitu, bolesławianie tracą ogromne pieniądze
~~KALI niezalogowany
2 kwietnia 2023r. o 9:13
~~bazyliszek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Hebanowa Jarzębina napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~bazyliszek napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Turkusowa Kalina napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~bazyliszek napisał(a): polskie dzieci chodzą głodne a dzieci z krainy u są najedzone i wesołe , może czas zrobić z tym porządek ?


O ty bazyliszku "wesoły" nienawistniku smutny, zakłamańcu brzydki, kłamliwy świętoszku, obłudniku niemiły.s-p-i-e-r-d-a-l-a-j. zawsze piszę prawdę w przeciwieństwie do ciebie i portalu stolec


Twoja prawda i kultura są na tym samym najniższym poziomiemam iq 130 a badania psychologiczne przechodzę celująco , aty skoro mnie nie znasz to skąd wiesz że jestem taki jak tu mnie oczerniasz ? w czerwcu 2024 roku spadną na ziemie (oczywisty kształt pizzy )meteoryty i będą zabijały ludzi i zwierzęta.


Zgadzam się, iQ 1,30 (wysokie) bardzo wysokie jak dla Ciebie.
Dr. Kali
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudoczerwony Wrzosiec niezalogowany
2 kwietnia 2023r. o 9:32
Zdzichu z Asnyka twierdzi ,że jak tak dalej będzie ,to wyjedzie do Niemiec.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarożółty Bodziszek niezalogowany
3 kwietnia 2023r. o 5:38
~~stara doradczyni napisał(a): A wiecie wy PISie biedaki że 1 proc. inflacji to 4,7 mld do budżetu więcej.
Intencją rządu PiS nie jest by z szalejącą inflacją walczyć. Szczególnie w roku wyborczym. Pan premier też musi zarobić swoje na obligacjach....
A Ty Polaku? Płacz i płać.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~JJJ61JJJ niezalogowany
4 kwietnia 2023r. o 8:07
3.490 zł brutto - MIESIĘCZNA płaca minimalna
3.600 zł brutto - DZIENNE zarobki Glapińskiego

Praca, pokora, umiar, miliony.

Glapiński zarabia więcej, niż przewodniczący Rady Gubernatorów Systemu Rezerwy Federalnej USA ? A co, pan Powell potrafi dać takie przedstawienie, jak Glapiński ? O kiszonkach coś wie? No właśnie .?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~osiem gwiazdek niezalogowany
4 kwietnia 2023r. o 13:19
Propaganda podaje bardzo zaniżoną wartość inflacji..... Nawet jak przed wyborami podadzą mniejszą inflację ceni już nigdy nie spadną !! !! !! Paliwo drożeje, żywność, budownictwo, auta, usługi wszystko podrożało o 80%
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ZABLOKOWANY niezalogowany
4 kwietnia 2023r. o 13:35
kapusta włoska 17zł za sztukę ...biała 14zł ...papryka czerwona 17.99 a czerwona ''szpic'' 14...
majonez utrzymuje się niezmiennie jak stan wody na Bobrze na wcześniejszym poziomie...
agencja Bloomberg podaje że zaznacza się jednak ciągły wzrost cen jaj kurzęcych gdzie jaja ''od baby'' dochodzą do 1,60 złotego za sztukę...
w polskim Lidlu biała kiełbasa surowa po 5,99 za op. przy zakupie dwóch ...
schabu nie ma jest natomiast halibut 6,99 za 100 g i polędwica (sic)! z dorsza po 9,99 zł ...oczywiście też za 100 g

jak donosi Routers jest to poniekąd dziwne bo w pobliskich Czechach ceny ryb są o około 30-35% niższe jak w Polsce a Czesi nie mają dostępu do morza...
no chyba że już mają na przykład przekop...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M21W2 niezalogowany
4 kwietnia 2023r. o 18:26
Byłem dzisiaj w sklepie i dawno nie widziałem tak radosnych ludzi. Wszyscy cieszyli się ze spadającej inflacji. Patrz pan, mówi do mnie jeden z klientów. Majonez zdrożał tylko o 2 zł. i kosztuje dychę a przecież mógł być po 10,20. Wzruszeni klienci zaczęli bić brawo. Szwagier nieśmiało zaintonował Ma-te-usz, ale pólka z piwami była za daleko i nikt nie usłyszał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zablokowany niezalogowany
5 kwietnia 2023r. o 7:08
~~M21W2 napisał(a): Byłem dzisiaj w sklepie i dawno nie widziałem tak radosnych ludzi. Wszyscy cieszyli się ze spadającej inflacji. Patrz pan, mówi do mnie jeden z klientów. Majonez zdrożał tylko o 2 zł. i kosztuje dychę a przecież mógł być po 10,20. Wzruszeni klienci zaczęli bić brawo. Szwagier nieśmiało zaintonował Ma-te-usz, ale pólka z piwami była za daleko i nikt nie usłyszał.


To ty w tym sklepie latałeś z portretem Urbana?
Wzruszyłeś mnie:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza