Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Chcą przebłagać za zniesławienie papieża
~~TVN niezalogowany
20 marca 2023r. o 21:30
Powiedział, że nie powiedział tego, co powiedział ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnoszara Dabecja niezalogowany
20 marca 2023r. o 21:49
~~qwerty napisał(a): Ciekawe kiedy nastąpi przebłaganie za pisowskie kłamstwa największego Polaka Lecha Wałęsy .

chyba największego polskiego megalomana
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~falco111 niezalogowany
21 marca 2023r. o 7:12
Jan Paweł II awansował pedofila
W obszernym dokumencie znajdują się zeznania 90 świadków, dziesiątki listów, transkrypcji z archiwów kościelnych i innych dokumentów, stanowiących dowody na pedofilię McCarricka. Jest też jasny dowód na to, że Jan Paweł II mimo wiedzy o jego przestępstwach, pomógł mu w awansie!

O przestępstwach kardynała McCarricka Watykan alarmowany był w 1999 roku, gdy duchowny starał się o nominację na metropolitę Nowego Jorku. Wtedy Jan Paweł II poprosił nuncjusza USA o sprawdzenie zarzutów. Śledztwo ponoć nie przyniosło konkretnych dowodów, a dodatkowo papież dostał od kardynała list. W nim McCarrick zarzekał się, że jest niewinny, nigdy nie uprawiał seksu - ani z kobietą, ani z mężczyzną, z osobą dorosłą, ani nieletnią. Mimo poważnych oskarżeń, Jan Paweł II miał duchownemu uwierzyć i zgodził się na jego awans.
Więcej: https://www.planeta.pl/Wiadomosci/Swiat/Jan-Pawel-II-kryl-pedofilie-w-kosciele-Awansowal-McCarricka-mimo-oskarzen
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
21 marca 2023r. o 9:16


https://wiadomosci.onet.pl/kraj/przejmujace-wyznanie-dominikanina-na-kazaniu-poruszyl-watek-jana-pawla-ii/vnlw5j7
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tak oczywiście niezalogowany
22 marca 2023r. o 6:04
To chyba logiczne że jak była od zawsze pedofilią w kościele to najwyższy jej patron JP 2 o tym doskonale wiedział i nic z tym nie zrobił. Tak samo jak Tusk wiedział o Amber Gold i też z tym nic nie zrobił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
22 marca 2023r. o 7:56
tak jak cała mafia piSSLamska wiedziała o ''wałach'' Biereckiego i aferze w SKOK-ach i też z tym nic nie zrobili...

a Amber przy SKOK-ach to ''pikuś''
więc nie jęcz ...
sprawdź liczbę pokrzywdzonych i kasę na jaką ten oszust ''wydymał'' Polaków...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonopomarańczowy Buk niezalogowany
22 marca 2023r. o 8:00
~~Tak oczywiście napisał(a): To chyba logiczne że jak była od zawsze pedofilią w kościele to najwyższy jej patron JP 2 o tym doskonale wiedział i nic z tym nie zrobił. Tak samo jak Tusk wiedział o Amber Gold i też z tym nic nie zrobił.Stirlitz też wiedział ,ale nie wiedział ,że Bormann nie wie , że on wie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Buraczkowa Brzoza niezalogowany
22 marca 2023r. o 8:42
~~Tak oczywiście napisał(a): To chyba logiczne że jak była od zawsze pedofilią w kościele to najwyższy jej patron JP 2 o tym doskonale wiedział i nic z tym nie zrobił. Tak samo jak Tusk wiedział o Amber Gold i też z tym nic nie zrobił.


Tylko że Tusk nie jest święty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza