Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niemal 40 procent czytelników Bolec.Info przeciwko upamiętnianiu Jana Pawła II
22744
Falco111 nieaktywny
23 marca 2023r. o 16:37
masz rację ...
Polacy nie chcą obiecanek o tyraniu za michę ryżu i nie chcą uwierzyć w nadchodzącą jednoliczbową inflację ...;D
dosyć tych lewackich bzdur...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Popielaty Sit niezalogowany
23 marca 2023r. o 16:46
Falco111 napisał(a): masz rację ...
Polacy nie chcą obiecanek o tyraniu za michę ryżu i nie chcą uwierzyć w nadchodzącą jednoliczbową inflację ...;D
dosyć tych lewackich bzdur...;D


Mylisz pojęcia, Polacy nie chcą lewackiego zakłamanego TVN -nu i szczucia i opluwania świętości narodowych, a za opluwanie JPII odbiorą podziękowanie przy wyborach, 58 do 37 to pasuje super.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~normalny i przyzwoity jak Tusk niezalogowany
23 marca 2023r. o 16:55
Polacy wolą "obiecanki" o zimie bez węgla i suchym chlebie po 30 zł ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
23 marca 2023r. o 17:00
łżecie jak najęci...;D

TVN to nie żadna lewacka telewizja i tylko dzięki niej macie prawdę całą dobę ...
a węgiel ?...jaki ?...te kamienie z Mozambiku?
chleb po 30 zł? ...jeszcze trochę a jeszcze zatęsknicie za takimi cenami...
tak będzie a wiem to z pierwszej ręki ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
23 marca 2023r. o 17:04
Falco111 napisał(a): tak będzie a wiem to z pierwszej ręki

kurła... myślałem że epizod anal-ityka masz już za sobą... ale widzę że ci się pogarsza :D
starość nie radość ;))

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rysiek niezalogowany
23 marca 2023r. o 17:04
Jeszcze trochę jak wróci PO to ci PE zrobi zakaz grzybobrania, zakaz wstępu do lasu i zakaz deptania trawy nad Bobrem, cieszysz się?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Falco111 niezalogowany
23 marca 2023r. o 17:05
Kocham TVN i wcale mi nie przeszkadza proukraińksa propaganda serwowana w tej stacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
23 marca 2023r. o 17:28
PIS-PO-PRL napisał(a):
Ktoś napisał: Falco111 napisał(a): tak będzie a wiem to z pierwszej ręki

kurła... myślałem że epizod anal-ityka masz już za sobą... ale widzę że ci się pogarsza :D
starość nie radość ;))

zacznij więc naprawdę myśleć a nie stwarzasz tu tylko pozory...;D
ale by ci ulżyć w cierpieniu jaką jest niewiedza podpowiem ci byś słuchał co mówi pewien polski jasnowidz...;D


Dopisane 23.03.2023r. o godz. 17:28:

~~Falco111 napisał(a): Kocham TVN i wcale mi nie przeszkadza proukraińksa propaganda serwowana w tej stacji.


tam nie ma żadnej propagandy!!!!!!!
tam cała prawda całą dobę ...

nie to co jacusiowa przeklęta ''szczujnia '' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza