Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Na Dzień Świętości Życia – Okno Życia w Bolesławcu!
~~Wrzosowy Winobluszcz niezalogowany
26 marca 2023r. o 19:55
Wygrabiłem dziś na działce dżdżownice mogę podrzucić? Toż to stworzenie tego co go od krzyża oderwali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoniebieski Szparag niezalogowany
26 marca 2023r. o 20:16
~~Żółta Opuncja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rudobrązowy Brokuł napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Żółta Opuncja napisał(a): To pan ratuszowy w końcu wspiera życie? czy aborcjonistki, które w wulgarnych marszach dostały pozwolenie na wyświetlenie swojego logo na elewacji ratusza?


Jak nie potrafisz oddzielić jednego od drugiego to jesteś ameba intelektualna.

Nie zagłuszysz sumienia żyjąc w hipokryzji, Rudobrązowy Brokule.


Pier***lnij się w łeb póki jeszcze nie jest za późno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Buraczkowa Brzoza niezalogowany
26 marca 2023r. o 20:42
Ja myślę ,że takie okno to coś wspaniałego ,tylko pytanie czy tam nie ma kamery i nagrywania osoby która to dziecko zostawia .,żeby później pociągnąć ją do odpowiedzialności .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawozłota Lawenda niezalogowany
26 marca 2023r. o 21:08
Mam nadzieję że ani jedno dziecko tam nie trafi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Arek niezalogowany
27 marca 2023r. o 0:27
Nie chcieli was wpuścić, że zdjęcie okna robione zza płotu? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gąsienica niezalogowany
27 marca 2023r. o 0:40
Myślę ,że prawdziwie pomożesz : adoptuj dziecko z matką lub ojcem.Wilk syty i owca cała.To najlepsze rozwiązanie. Dziecko nie jest samo i nie jest zabawką.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznobiała Fasola niezalogowany
27 marca 2023r. o 6:23
Na zdjęciach mamy klasyczny obraz rozdziału państwa i kościoła. Tylko nie wiem dlaczego, ratuszowy dziś bez szarfy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Katarzyna niezalogowany
27 marca 2023r. o 6:49
~~Marek napisał(a): Następny cyrk z klerem

Przez takich niedojrzałych idiotów jak kilku podpisujących się tu "panów ' kobiety boją się macierzyństwa i właśnie dlatego decydują się na pozostawienie dziecka w oknie albo co gorzej na aborcję...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.