Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Poseł na Sejm RP Robert Kropiwnicki
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wziął sobie auto swojej byłej
~~Mariusz Luban Łużycka niezalogowany
30 maja 2023r. o 19:11
Michau Szotu bym rzekł ,bliżniacze przewały chyba ze trzy ma pododne na koncie i ZAWSZE okrada swoje partnerki. Michał Szotu gnido oddawaj laptopa i telefon!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~KennethCix niezalogowany
30 maja 2023r. o 19:12
??? ? ???? ?????????????? ???? SoundCloud ? MP3-?????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobiała Szarotka niezalogowany
1 czerwca 2023r. o 10:15
Wziął sobie auto swojej byłej Michał Szotu z Bolesławca to dobry chłopak, jeśli koos okrada to zawsze zostawia jakies drobne na bułeczke lub chlebek, dobry chłopaczek i pro sztywna mordeczka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konculewiczgmailcom niezalogowany
1 czerwca 2023r. o 15:22
~~Szarobiała Szarotka napisał(a): Wziął sobie auto swojej byłej Michał Szotu z Bolesławca to dobry chłopak, jeśli koos okrada to zawsze zostawia jakies drobne na bułeczke lub chlebek, dobry chłopaczek i pro sztywna mordeczka

odbiło ci? przecież Michał Szotu to szuja i złodziej. tfu chara mu do pyska!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Poseł na Sejm RP Robert Kropiwnicki
REKLAMA Zapraszamy!
REKLAMA Kamil Barczyk