Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
- To jest powrót do czasów stalinowskich, PiS-owi strach zajrzał w oczy - mówi poseł Piotr Borys
~~Falkonetti niezalogowany
2 czerwca 2023r. o 10:01
~~M21W2 napisał(a): Szukamy wpływów rosyjskich na polską politykę?
Proszę. Kornel Morawiecki i 14 jego cytatów o Rosji, Putinie, itd.
Zebrałem je specjalnie dla Was byście nie mieli wątpliwości od czego powinna zacząć prace putinowską komisja Kaczyńskiego.
Zatem:
· „Krym chciał być rosyjski."

· „To powinna być po prostu Unia Europejska z Rosją w składzie (...) Wspólnym mianownikiem są korzenie, kultura chrześcijańska.”


właśnie tak ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Donald Tusk niezalogowany
2 czerwca 2023r. o 15:47
Janusz, ja to widzę tak , Ty idzisz w pierwszym rzędzie pod rękę ze sędziami stalinowskimi i w rękach trzymajcie portrety Marksa , Engelsa i Lenina . Dopiero za wami najważniejsi działacze PEŁO .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Falkonetti niezalogowany
2 czerwca 2023r. o 15:52
a ja cię widzę pod rąsię z piotrowiczem po prawicy i pawłowicz po lewicy...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~prokurator Piotrowicz niezalogowany
2 czerwca 2023r. o 15:56
Tomasz L. - urzędnik L Kaczyńskiego zdekonspirowany niedawno jako agent Federacji Rosyjskiej, miał dostęp do bazy PESEL, aktywnie uczestniczył w pracach Komisji Likwidacyjnej WSI, miał wgląd w dane służby wywiadu i kontrwywiadu wojskowego, rekomendowali go politycy PIS.
To J. Kaczyński kazał Sikorskiemu delegować zarządanie i likwidację WSI na Macierewicza, Sikorski odmówił. Obaj Kaczyńscy, Prezydent i Premier wybrali wtedy wszystkich 24 członków Komisji Likwidacyjnej WSI. Piętnastu z nich było oficerami WSI, dziewięciu było historykami z IPN.
Macierewicz był szefem obu komisji, Weryfikacyjnej i Likwidacyjnej . Cenckiewicz miał dostęp do informacji niejawnych jako pracownik IPN, nikt z nich nie wie jaki dostęp miał Tomasz L. chociaż w 2006 otrzymał dostęp do dokumentów ściśle tajnych.
Macierewicz "Raport z likwidacji WSI" przed publikacją tłumaczy najpierw na rosyjski a Tomasz L. miał za zadanie "inwentaryzację spraw operacyjnych", albo "inwentaryzacje akt osobowych" agentów WSI".
Macierewicz stworzył lustrzaną komisję, która miała wgląd w ściśle tajne akta.Tomaszowi L nadal nie postawiono zarzutów. Wiele z dokumentów komisji likwidacyjnej zniknęło, a Tomasz L wyczyścił dyski tuż przed zatrzymaniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie