Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koalicja Obywatelska przed PiS-em i Konfederacją, ale nie w naszym powiecie.
~~Perłowa Sałata niezalogowany
14 czerwca 2023r. o 4:07
~~Tereska napisał(a): Ludzie zakłamani są niesamowicie , podobnie jak przed wyborami , mścili , komentowali a poszli i zagłosowali za PiS i teraz będzie tak samo tylko nie lamentujcie potem już bo słuchać się nie da . Sprzedajni za 500 zł i parę ochłapów do renty , idźcie i głosujcie na tych złodziei . Ja do tego ręki nie przykładam i mam czyste sumienie .
z
Cześć, Tereska! Idź kobieto spać, bo bredzisz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miloner Donald Tusk niezalogowany
14 czerwca 2023r. o 4:37
Ja już cały węgiel w aptece wykupił całą chatę
mam zafajdaną . PO obejrzeniu RESETU . A to 1 odcinek był .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zakaz skrętu w lewo niezalogowany
14 czerwca 2023r. o 5:03
~~Miloner Donald Tusk napisał(a): Ja już cały węgiel w aptece wykupił całą chatę
mam zafajdaną . PO obejrzeniu RESETU . A to 1 odcinek był .

Oj prawda prawda.Tych Obywatelskich "osiągnięć "dziedzica pruskiego Tuska będzie jeszcze wiele .Słońce Peru ,Kremla i Bundestagu i jego wyznawców kiszka stolcowa będzie bardzo mocno eksploatowana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielata Jasnota niezalogowany
14 czerwca 2023r. o 5:28
Nie przeżywaj tak tego pisowskiego gniota . Czytaj wypowiedzi tych którzy protestują w sprawie wykorzystania ich nazwisk w tej manipulacji. A co powiesz jak przed komisję wezwie się Macierewicza i zapyta o wyjaśnienia w sprawie włamania do biura państwa należącego do NATO? Co powiesz o ujawnieniu danych osobowych ludzi z polskiego kontrwywiadu ?
Nic nie powiesz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~8 niezalogowany
14 czerwca 2023r. o 6:56
Skąd tyłu ...ow u nas? Wszyscy niby przeciw, nikt nie chce się przyznać że jest tempakiem?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Celestynowa Robinia niezalogowany
14 czerwca 2023r. o 8:05
~~Zakaz skrętu w lewo napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Miloner Donald Tusk napisał(a): Ja już cały węgiel w aptece wykupił całą chatę
mam zafajdaną . PO obejrzeniu RESETU . A to 1 odcinek był .

Oj prawda prawda.Tych Obywatelskich "osiągnięć "dziedzica pruskiego Tuska będzie jeszcze wiele .Słońce Peru ,Kremla i Bundestagu i jego wyznawców kiszka stolcowa będzie bardzo mocno eksploatowana.

O kiszkę stolcową szczerbatego geya się martw.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoróżowa Kobea niezalogowany
14 czerwca 2023r. o 8:10
~~Perłowa Sałata napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Tereska napisał(a): Ludzie zakłamani są niesamowicie , podobnie jak przed wyborami , mścili , komentowali a poszli i zagłosowali za PiS i teraz będzie tak samo tylko nie lamentujcie potem już bo słuchać się nie da . Sprzedajni za 500 zł i parę ochłapów do renty , idźcie i głosujcie na tych złodziei . Ja do tego ręki nie przykładam i mam czyste sumienie .
z
Cześć, Tereska! Idź kobieto spać, bo bredzisz.

Jeżeli masz takie samo czyste jak Opozycja to pozdrawiam i proszę się zastanowić na czystością swojego sumienia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawozielony Berberys niezalogowany
14 czerwca 2023r. o 9:29
Musi wygrać totalna demokratycznie opozycja,PiS musi złapać oddech,a po 2 latach przyspieszone wybory,bo jak 3 konie mają ciągnąć wóz jak każdy w inną stronę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.