Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Srebrna beemka nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu czarnej beemce - WIDEO
~~V8 niezalogowany
14 czerwca 2023r. o 20:51
Jprd mam kilka aut ale jak czytam komentarze tych co dupa piecze że ktoś ma auto wyższej klasy to mnie telepie... K wa czy golfy i passaty nie uczestniczą w kolizjach? Hondy hyundaje fiaty renowki a nawet Dodge mercedes? ... Ostatnimi czasy maserati zabiło... I co i cisza...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~JP3 niezalogowany
14 czerwca 2023r. o 21:00
~~V8 napisał(a): Jprd mam kilka aut ale jak czytam komentarze tych co dupa piecze że ktoś ma auto wyższej klasy to mnie telepie... K wa czy golfy i passaty nie uczestniczą w kolizjach? Hondy hyundaje fiaty renowki a nawet Dodge mercedes? ... Ostatnimi czasy maserati zabiło... I co i cisza...

Auto wyższej klasy?? Ty wiesz co to jest wyższa klasa?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Janisz niezalogowany
14 czerwca 2023r. o 21:16
BMW auto wyższej klasy - hit :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Xyz niezalogowany
14 czerwca 2023r. o 21:39
Beemka, beemka, beemce , beemce. Redaktor chyba się lekko podjarał. Jedno pewno dwa burakowozy w Bolesławcu mniej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomiennorudy Zimowit niezalogowany
14 czerwca 2023r. o 21:50
~~Jasnopomarańczowy Miskant napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Czerwona Kalia napisał(a): Na tej krzyżówce jest tak codziennie,
Żółte światło pod tunelem a na Tamka jest już zielone, więc nie dziwota każdy rozpędzony chce przejechać jak najszybciej więc brak czasu na reakcję, a co tu mówić o hamowaniu.
ty tak na serio?


Ale tak tam jest.
Ja jadąc od Kościuszki to jak już się tylko zapali żółte to nie wjeżdżam, a jadąc od stacji mam na uwadze, że ci z tunelu mogą jeszcze jechać.
No, ale tu były dwie beemki.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hebanowy Bluszczyk niezalogowany
14 czerwca 2023r. o 22:00
Skrzyżowanie tak duże i przestronne , że nawet jak ktoś popełni błąd to ten drugi powinien odpowiednio zareagować. Przecież nadjeżdżający z góry na pewno widział jadącego z pod tunelu. Ale nie. Jeszcze sobie docisnę. I efekt wiadomy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kierowca niezalogowany
14 czerwca 2023r. o 22:06
Tam jest problem z synchronizacją świateł. Z Kościuszki jeszcze wjeżdżają, kiedy zielone puszcza auta z Tamki na wprost. Dodatkowo piesi mają z kolei zielone, kiedy spod wiaduktu auta zaczynają wyjeżdżać w lewo. Zdarzyła się stłuczka i nadal będą się zdarzać. A tylko czekać jeszcze na potrącenie pieszych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafranowy Krwawnik niezalogowany
15 czerwca 2023r. o 6:35
~~V8 napisał(a): Jprd mam kilka aut ale jak czytam komentarze tych co dupa piecze że ktoś ma auto wyższej klasy to mnie telepie... K wa czy golfy i passaty nie uczestniczą w kolizjach? Hondy hyundaje fiaty renowki a nawet Dodge mercedes? ... Ostatnimi czasy maserati zabiło... I co i cisza...


BMW 3, auto wyższej klasy ROTFL :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza