Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Samochód osobowy chrysler spalił się nieopodal Brzeźnika - WIDEO
~~SłonecznaPanda niezalogowany
15 czerwca 2023r. o 8:03
Kierowcy ogarnijcie się! Każdy przejeżdżał obok z wyciągniętym telefonem. Sami reporterzy z brakiem ludzkości. 3 lub 4 gaśnice podane w jednej chwili w źródło ognia mogło zapobiec spłonięciu samochodu, ale każdy wolał nagrywać film lub robić zdjęcia. Brawo!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
15 czerwca 2023r. o 8:12
Oczywiście masz rację.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gosia niezalogowany
15 czerwca 2023r. o 8:14
Też o tym pomyślałam. Dlaczego nikt nie wyciąga gaśnic i nie gasi jak jest jeszcze możliwość, tylko wszyscy patrzą?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Winyl niezalogowany
15 czerwca 2023r. o 8:22
Nikt nie wyciąga bo sam je wie gdzie ma gaśnice .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawa Hutujnia niezalogowany
15 czerwca 2023r. o 8:44
Gaśnica samochodowa możecie sobie co najwyżej peta zgasic, tyle są warte
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kierowca niezalogowany
15 czerwca 2023r. o 9:08
Ja jak podjechałem to było już za późno na gaszenie, cały przód się palił, ale teraz tak na trzeźwo myślę, przecież na stacji obok mają duże wydajne gaśnice... Współczuję kierowcy auta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Traper100 niezalogowany
15 czerwca 2023r. o 9:23
15 strażaków do gaszenia samochodu osobowego to zdecydowanie za mało.Dyspozytor PSP powinien wysłać drugie tyle zastępów , cyrk i żenada napalonych na kasę strażaków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoróżowa Godecja niezalogowany
15 czerwca 2023r. o 9:57
~~Traper100 napisał(a): 15 strażaków do gaszenia samochodu osobowego to zdecydowanie za mało.Dyspozytor PSP powinien wysłać drugie tyle zastępów , cyrk i żenada napalonych na kasę strażaków.

A Ty taki znawca procedur jesteś. Pomysl zanim skomentujesz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego