Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tajemnicza choroba kotów w Bolesławcu?
~~RASISTA DONALD Tusk niezalogowany
5 lipca 2023r. o 13:02
PO murzynach, tęczowe zarazie , kotkach przyjdzie też czas na bolszewików . To kwestia czasu . Przeszedłem ostatnio przemianę duchową .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomiennorudy Zimowit niezalogowany
5 lipca 2023r. o 13:53
~~Malachitowa Aralia napisał(a): To wolne media decydują jak tytuł


A które media są wolne.
Bo to tutaj na pewno nie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ochrowa Godecja niezalogowany
5 lipca 2023r. o 14:10
~~Miodowa Rozplenica napisał(a): za dużo tych kotów, wyłapywac bezdomne i do utylizacji

Może ciebie wreszcie złapią
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
5 lipca 2023r. o 14:12
Była śmiertelność kotów, tylko lekarze tego nie zgłosili. U mnie odeszły dwa koty. I to w gabinecie lekarskim, po strasznych męczarniach. Tylko to był poniedziałek rano, i nikt jeszcze o tym nie mówił. Stwierdzono zatrucie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudna Brzoza niezalogowany
5 lipca 2023r. o 16:17
No to wyrazy współczucia z powodu zatruć kotków . Stare samotne lambadziary .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowy Krwawnik niezalogowany
5 lipca 2023r. o 17:04
~~Ja napisał(a): Była śmiertelność kotów, tylko lekarze tego nie zgłosili. U mnie odeszły dwa koty. I to w gabinecie lekarskim, po strasznych męczarniach. Tylko to był poniedziałek rano, i nikt jeszcze o tym nie mówił. Stwierdzono zatrucie.

Bardzo mi przykro ....przytulam mocno ..❤️
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pinochet niezalogowany
5 lipca 2023r. o 17:47
~~Płowobrunatna Katalpa napisał(a): Zamiast dać tytuł : lekarz weterynarii uspokaja, to wy tytuł "czy choroba występuje" uwielbiacie redakcjo straszyć, czy klepiecie biede i zależy wam na klikalności???

Pamiętam jak na początku tej wydumanej pandemii covida redakcja bolca straszyła atakiem koronowirusa na taksówkarza,a ten po prostu zasłabł za kierownicą.Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~nareszcie niezalogowany
5 lipca 2023r. o 17:47
W końcu! U mnie na osiedlu łażą bezpańskie i "robią" do piaskownicy. Dziecko strach wpuścić bo toksoplazmoza pewna!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza