Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Opinia: O mały włos! Umalowani gliną mogli się pobić w rynku. To efekt polityki miasta i powiatu!
~~Liliowoczerwony Śniedek niezalogowany
21 sierpnia 2023r. o 5:42
a że tak zapytam...jakie niebezpieczeństwo i kto im zagrażał? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Porcelanowa Dabecja niezalogowany
21 sierpnia 2023r. o 10:12
~~Nadżółkła Petunia napisał(a): Dla ścisłości: parada ruszała o godz 17.00 z Bankowej w dół Rynku. Pan Nowak naraził swoich ludzi i paradę na niebezpieczeństwo. Takie są fakty.
Zrobił to z premedytacją. Inne dywagacje są tu niepotrzebne. Despota zawsze będzie despotą.

Gdyby loveparada gwizdka skręciła na rynku w prawo, to mielibyśmy wspólny korowód. Ale że chcieli konfrontacji, to poszli prosto. Byłem, widziałem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jia niezalogowany
21 sierpnia 2023r. o 10:23
Czyja parada była większa? Nie byłam to pytam. Dziękuję za zaspokojenie mojej ciekawości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwawy Winorośl niezalogowany
21 sierpnia 2023r. o 11:13
~~Nadżółkła Petunia napisał(a): Dla ścisłości: parada ruszała o godz 17.00 z Bankowej w dół Rynku. Pan Nowak naraził swoich ludzi i paradę na niebezpieczeństwo. Takie są fakty.
Zrobił to z premedytacją. Inne dywagacje są tu niepotrzebne. Despota zawsze będzie despotą.

Jakie niebezpieczeństwo jechał zgodnie z ruchem jaki obowiązuje w RYNKU nie jak zrobili to Niby Prawdziwa GLINIADA strony przeciwnej,naliczyłem malowanych tam gliną 12 osób dzieci i dwóch dorosłych,Byłem 2 razy na Gliniadzie podczas Zielonogórskiego Winobrania tam Dyrektor i Organizator zanim się ubrał na galowo Pomalował twarz gliną nie jak nasza Pani dyr. BOK ,na następnej nawet idący w ich paradzie Rycerze i inni też chcieli i malowali się gliną chcą symbolicznie być z Glinoludami z gośćmi z Bolesławca. Co do zarzutu że Nowak komuś zagrażał swoim przemarsze wszyscy Turyści i mieszkańcy filmowali ,robili zdjęcia i pozdrawiali idących Parady Bogdana Nowaka .Uratował to co zapowiadały Plakaty że będzie Parada Glinoludow i była bo strona przeciwna nawet jadący z innych zakładów czy tancerki nawet symbolicznie nie mieli oznak gliny więc nie była to gliniada w ich wykonaniu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~igra niezalogowany
21 sierpnia 2023r. o 11:53
jedni niech się smarują gliną, ci od wodociągów niech się smarują pastą z oczyszczalni.
Wszyscy będą zadowoleni
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowawy Ostrokrzew niezalogowany
21 sierpnia 2023r. o 12:44
~~Jia napisał(a): Czyja parada była większa? Nie byłam to pytam. Dziękuję za zaspokojenie mojej ciekawości.
Tu nie chodziło o ilość, ale o jakość.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowa Pokrzywa niezalogowany
21 sierpnia 2023r. o 12:48
Coś się dzieje bo tamci u siebie opublikowali oświadczenie że rezygnują z organizacji glliniady i że mogą udostępnić miastu prawa do nazwy gliniada i glinolud. Cóż, widać stracili zapał w końcu bo nie robili tego z potrzeby wewnętrznej... Czyli przegrali
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wu-Zet-Ka niezalogowany
21 sierpnia 2023r. o 14:05
Zrobiło się zamieszanie, było spore skupisko ludzi (z jednej parady sporo, z drugiej też kilkadziesiąt osób, do tego turyści się tłoczyli, bo to każdy musi przecież zdjęcie pstryknąć, byli rodzice z małymi dziećmi, ludzie starsi, psy), nad którym nikt nie panował, nie kierował tymi ludźmi, wszystko było improwizowane. A co by było, gdyby ktoś tam nagle zasłabł od upału, albo jakiś maluch wpakował się pod auto, rower? Albo pies się komuś zerwał i poprzewracał ludzi biegnąc na oślep? Albo jakiś dowcipniś krzyczący coś głupiego, żeby zasiać panikę! Dużo to potrzeba? Zanim by zorganizowano pomoc, ktoś mógłby wyzionąć ducha i tragedia gotowa. Ludzie idąc spokojnie nie mogli się przebić, a co dopiero karetka, policja! Więcej w tym wszystkim było szczęścia niż rozumu. Nie powinno się absolutnie dopuszczać do takich sytuacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.