Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
-Spokojnie już nie będzie: prof. Paweł Kowal
~~Terakotowa Diaskia niezalogowany
24 sierpnia 2023r. o 11:58
https://pl1.tv/title/zjednoczmy-sie-bo-zaczelo-sie-ostateczne-unicestwienie-narodu-polskiego/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~On itd niezalogowany
24 sierpnia 2023r. o 17:12
Czy Wy pisowcy macie odwalone że bronicie tego małego.Wy się zastanówcie przed 15 października na kogo dac głos.Bo kiedyś będzie za późno na żal.Gdzie Wasz rozum gdzie Wasze staranie o dzieci ,wnuki kwestia przyszłości.Pis nie potrafi zorganizować skupu butelek
,a co dopiero Państwo.Panstwo które jest kochane,Państwo gdzie chcę się żyć i być.A co robicie dziadostwo ,tanczycie na Jasnej Górze z której zrobiliście ciemną Górę.Wy zamiast przeprosić za grzechy ti urzadzili z Jasnej Góry tańce.Dajcie ludziom żyć a nie patrzycie na swoje konta.Tak jak się żyło kiedyś to było życie ,ludzie mieli szacunek do siebie.A wy wszyscy macie coś z głową by ten Kraj tak upodlic,wy wszyscy co głosujcie na pis.Warunek by to Państwo było i przetrwało jest jeden PiS oddać władzę i episkopat wypad.Panstwo Świeckie i basta.Tak jak to zrobili Czesi wywalili sukienkowych i mają się dobrze ale u Nas nie bo........A teraz to napisane jest prawdą a wy pisowcy szorujcie po wymianę rozumu tzn.przmyslcie bo potem za sprawą obecnych będziecie chodzić w turbanach.Ja mam gdzie gdzieś mam za sobą 67 lat i możecie mi skoczyć z wasze inwiligacja"pegasus".Oby Wam nie zabrakło zdrowia i poparli normalnych świeckich.A nie tych amboniarzy ktorzy mordowali inowiercow palili żywcem na stogach.A dzisiaj udaja wielebnych.Wystarczy zobaczyć jak przyjęli Papieża Franciszka obłuda i tyle w temacie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielony Rdest niezalogowany
24 sierpnia 2023r. o 18:39
~~On itd napisał(a): Czy Wy pisowcy macie odwalone że bronicie tego małego.Wy się zastanówcie przed 15 października na kogo dac głos.Bo kiedyś będzie za późno na żal.Gdzie Wasz rozum gdzie Wasze staranie o dzieci ,wnuki kwestia przyszłości.Pis nie potrafi zorganizować skupu butelek
,a co dopiero Państwo.Panstwo które jest kochane,Państwo gdzie chcę się żyć i być.A co robicie dziadostwo ,tanczycie na Jasnej Górze z której zrobiliście ciemną Górę.Wy zamiast przeprosić za grzechy ti urzadzili z Jasnej Góry tańce.Dajcie ludziom żyć a nie patrzycie na swoje konta.Tak jak się żyło kiedyś to było życie ,ludzie mieli szacunek do siebie.A wy wszyscy macie coś z głową by ten Kraj tak upodlic,wy wszyscy co głosujcie na pis.Warunek by to Państwo było i przetrwało jest jeden PiS oddać władzę i episkopat wypad.Panstwo Świeckie i basta.Tak jak to zrobili Czesi wywalili sukienkowych i mają się dobrze ale u Nas nie bo........A teraz to napisane jest prawdą a wy pisowcy szorujcie po wymianę rozumu tzn.przmyslcie bo potem za sprawą obecnych będziecie chodzić w turbanach.Ja mam gdzie gdzieś mam za sobą 67 lat i możecie mi skoczyć z wasze inwiligacja"pegasus".Oby Wam nie zabrakło zdrowia i poparli normalnych świeckich.A nie tych amboniarzy ktorzy mordowali inowiercow palili żywcem na stogach.A dzisiaj udaja wielebnych.Wystarczy zobaczyć jak przyjęli Papieża Franciszka obłuda i tyle w temacie.
powiedz to łysemu skretaczowi mebli nawet o koalicję się wzbogacił. Tylko czy to coś pomoże?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielony Rdest niezalogowany
24 sierpnia 2023r. o 18:46
Marsz tęczowy 10 września. Myślę że głównym patronatem będzie kler. Czy to prawda że gwiazda owego przemarszu będzie p. Biedron z męzem? - jeśli tak to myślę że dołącza też nasi przyszli wyborcy. z różnych naaxji politycznych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fiołkowa Przylaszczka niezalogowany
24 sierpnia 2023r. o 20:11
~~Szarozielony Rdest napisał(a): Marsz tęczowy 10 września. Myślę że głównym patronatem będzie kler. Czy to prawda że gwiazda owego przemarszu będzie p. Biedron z męzem? - jeśli tak to myślę że dołącza też nasi przyszli wyborcy. z różnych naaxji politycznych.

Jak może być mężczyzna z mężem? Wytłumaczcie mi to. No chyba że jest na piwie mężczyzna z mężem czyjeś żony..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~miro niezalogowany
24 sierpnia 2023r. o 21:17
Kto to jest ten pan? Co on zrobił do tej pory dla naszego miasta że teraz żebra o nasze głosy w nadchodzących wyborach?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnokasztanowy Głąbigroszek niezalogowany
24 sierpnia 2023r. o 21:57
Musimy pozostać w strukturach europejskich-nie marnujcie głosów na ePISkopat bo inaczej nasza Ojczyzna stanie się katopatolickim Iranem a naczelnik wszechrusi tylko na to czeka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoniebieska Miesiącznica niezalogowany
24 sierpnia 2023r. o 23:10
~~Fiołkowa Przylaszczka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szarozielony Rdest napisał(a): Marsz tęczowy 10 września. Myślę że głównym patronatem będzie kler. Czy to prawda że gwiazda owego przemarszu będzie p. Biedron z męzem? - jeśli tak to myślę że dołącza też nasi przyszli wyborcy. z różnych naaxji politycznych.

Jak może być mężczyzna z mężem? Wytłumaczcie mi to. No chyba że jest na piwie mężczyzna z mężem czyjeś żony..


U lewaków to nawet może być żonaty z kozą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza