Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sto konkretów
~~Jurko61 niezalogowany
17 września 2023r. o 16:42
To już jest nudne. Tusk chciał wpuścić,wpuścił PIS, Tusk chciał sprzedać, sprzedał PIS przyjaciołom Putina , Tusk chciał zamknąć kopalnię,zamknął kopalnię PIS, Tusk chciał resetu z Rosją ,PIS zrobił z Polski jej satelitę.
Spójrzcie na Wawrzyka i pomyślcie czy to on jest szefem gangu przemytników ludzi? Mariusz z Maćkiem o niczym nie wiedzieli?????????. Ta afera sięga najwyższych szczytów władzy PISiej MAFII.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocisty cyklamen niezalogowany
17 września 2023r. o 16:51
Widzisz Jurek jak się uczysz? Teraz po tej aferze z wizami w końcu coś do ciebie dotarło
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko61 niezalogowany
17 września 2023r. o 16:54
~~Złocisty cyklamen napisał(a): Widzisz Jurek jak się uczysz? Teraz po tej aferze z wizami w końcu coś do ciebie dotarło


Dziękuję Janusz , to min. dzięki Tobie otworzyły mi się oczy.Oby bratu Luckowi też.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocisty cyklamen niezalogowany
17 września 2023r. o 16:58
Nie ma za co dziękować .Traktuj to jako przysługę . Lucek ma otworzyć oczy? Oby.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bubu niezalogowany
17 września 2023r. o 17:45
Ponoć Jan uczy się konkretów Tuska recytować z pamięci,.... dlatego na razie jest niedostępny:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko61 niezalogowany
17 września 2023r. o 19:51
dość pokaźną popularność uzyskał na tym forum Janusz , lecz co ja tu takiego nawywijałem pozytywnego …? tak polubiono mój nick piszą za mnie i odpowiadają …
śmieszne dziwne ludziki …..
Ach zaraz…zaraz już wiem …;);)
robią w bambuko innych forumowiczów ,
jak to niby Jurko się nawrócił hi hi hi
PiS wraz z programami najbardziej mnie przekonują , a co ma Tfuskowaty do zaproponowania ….= nic
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stachu niezalogowany
17 września 2023r. o 19:55
Przecież to ty sam piszesz by zbadać jakie tu teraz panują nastroje. Kiedyś napiszesz że już wcześniej pisałeś że zauważałeś błędy pis a teraz tylko szykujesz sobie koło ratunkowe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatny dyptam niezalogowany
17 września 2023r. o 19:57
Jurko popierając pis jesteś tym który działa otwarcie na niekorzyść Polski. Jesteś zdrajcą interesów Polski i Polaków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego