Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sto konkretów
~~Kawowa Mina niezalogowany
17 września 2023r. o 19:59
~~Jurko61 napisał(a): dość pokaźną popularność uzyskał na tym forum Janusz , lecz co ja tu takiego nawywijałem pozytywnego …? tak polubiono mój nick piszą za mnie i odpowiadają …
śmieszne dziwne ludziki …..
Ach zaraz…zaraz już wiem …;);)
robią w bambuko innych forumowiczów ,
jak to niby Jurko się nawrócił hi hi hi
PiS wraz z programami najbardziej mnie przekonują , a co ma Tfuskowaty do zaproponowania ….= nic


Jednak nie zmądrzał...
Dalej ma wyprany mózg przez tvpis
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko61 niezalogowany
17 września 2023r. o 20:00
~~Jurko61 napisał(a): dość pokaźną popularność uzyskał na tym forum Janusz , lecz co ja tu takiego nawywijałem pozytywnego …? tak polubiono mój nick piszą za mnie i odpowiadają …
śmieszne dziwne ludziki …..
Ach zaraz…zaraz już wiem …;);)
robią w bambuko innych forumowiczów ,
jak to niby Jurko się nawrócił hi hi hi
PiS wraz z programami najbardziej mnie przekonują , a co ma Tfuskowaty do zaproponowania ….= nic

Czy to nie za waszych czasów ruskie rakiety i białoruskie helikoptery wojskowe hulają po kraju bez żadnej reakcji ze strony władz? Czy to nie wasi ludzie wpuszczali do kraju hordy tych złych migrantów, przed którymi niby bronicie Polski, ale za kasę już jednak nie bronicie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Julek niezalogowany
17 września 2023r. o 20:14
~~Jurko61 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jurko61 napisał(a): dość pokaźną popularność uzyskał na tym forum Janusz , lecz co ja tu takiego nawywijałem pozytywnego …? tak polubiono mój nick piszą za mnie i odpowiadają …
śmieszne dziwne ludziki …..
Ach zaraz…zaraz już wiem …;);)
robią w bambuko innych forumowiczów ,
jak to niby Jurko się nawrócił hi hi hi
PiS wraz z programami najbardziej mnie przekonują , a co ma Tfuskowaty do zaproponowania ….= nic

Czy to nie za waszych czasów ruskie rakiety i białoruskie helikoptery wojskowe hulają po kraju bez żadnej reakcji ze strony władz? Czy to nie wasi ludzie wpuszczali do kraju hordy tych złych migrantów, przed którymi niby bronicie Polski, ale za kasę już jednak nie bronicie?


A czy ty jesteś teraz bezpieczny i kawusie sobie rano z żonką bezpieczną pijesz i sam z pieskiem nad boberkiem śmigasz i do lasku sobie na darmowe grzybki chodzisz i sobie z emeryturami żyjesz jak lord na wywczasach?
Niedobrze ci Jaśku?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko61 niezalogowany
18 września 2023r. o 2:52
~~Julek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jurko61 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jurko61 napisał(a): dość pokaźną popularność uzyskał na tym forum Janusz , lecz co ja tu takiego nawywijałem pozytywnego …? tak polubiono mój nick piszą za mnie i odpowiadają …
śmieszne dziwne ludziki …..
Ach zaraz…zaraz już wiem …;);)
robią w bambuko innych forumowiczów ,
jak to niby Jurko się nawrócił hi hi hi
PiS wraz z programami najbardziej mnie przekonują , a co ma Tfuskowaty do zaproponowania ….= nic

Czy to nie za waszych czasów ruskie rakiety i białoruskie helikoptery wojskowe hulają po kraju bez żadnej reakcji ze strony władz? Czy to nie wasi ludzie wpuszczali do kraju hordy tych złych migrantów, przed którymi niby bronicie Polski, ale za kasę już jednak nie bronicie?

A czy ty jesteś teraz bezpieczny i kawusie sobie rano z żonką bezpieczną pijesz i sam z pieskiem nad boberkiem śmigasz i do lasku sobie na darmowe grzybki chodzisz i sobie z emeryturami żyjesz jak lord na wywczasach?
Niedobrze ci Jaśku?



Kaczyński: "doniesienia o setkach tysięcy migrantów to kłamstwo i jeszcze raz kłamstwo. Nasze służby jeszcze w zeszłym roku uchwyciły nitkę i poszły do kłębka (.) państwo działa tak jak trzeba".
A im bardziej zaprzeczał tym bardziej lud mu wierzył, zwłaszcza że wcale nie padało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Julek niezalogowany
18 września 2023r. o 7:22
~~Jurko61 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Julek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jurko61 napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jurko61 napisał(a): dość pokaźną popularność uzyskał na tym forum Janusz , lecz co ja tu takiego nawywijałem pozytywnego …? tak polubiono mój nick piszą za mnie i odpowiadają …
śmieszne dziwne ludziki …..
Ach zaraz…zaraz już wiem …;);)
robią w bambuko innych forumowiczów ,
jak to niby Jurko się nawrócił hi hi hi
PiS wraz z programami najbardziej mnie przekonują , a co ma Tfuskowaty do zaproponowania ….= nic

Czy to nie za waszych czasów ruskie rakiety i białoruskie helikoptery wojskowe hulają po kraju bez żadnej reakcji ze strony władz? Czy to nie wasi ludzie wpuszczali do kraju hordy tych złych migrantów, przed którymi niby bronicie Polski, ale za kasę już jednak nie bronicie?

A czy ty jesteś teraz bezpieczny i kawusie sobie rano z żonką bezpieczną pijesz i sam z pieskiem nad boberkiem śmigasz i do lasku sobie na darmowe grzybki chodzisz i sobie z emeryturami żyjesz jak lord na wywczasach?
Niedobrze ci Jaśku?


Kaczyński: "doniesienia o setkach tysięcy migrantów to kłamstwo i jeszcze raz kłamstwo. Nasze służby jeszcze w zeszłym roku uchwyciły nitkę i poszły do kłębka (.) państwo działa tak jak trzeba".
A im bardziej zaprzeczał tym bardziej lud mu wierzył, zwłaszcza że wcale nie padało.


No jak można tobie wierzyć?
To mówisz ile tych milionów?
Dziesięć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiu niezalogowany
18 września 2023r. o 7:29
Skandal polityczny w Norwegii. Była premier mówi, że powinna była się wyłączyć z obszarów, gdzie jej mąż handlował akcjami i zarobił miliony koron. Na konferencji prasowej płakała. Egzotyczny ten kraj ta Norwegia. Morawieccy czytając o czymś takim mieli straszny ubaw.Żona Morawieckiego też płacze, ale ze śmiechu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~anty PO i PIS niezalogowany
18 września 2023r. o 9:45
Punkt pierwszy - mamy w d... wyborców i nie podamy im nawet programu wyborczego. Zrobimy z nich gamoni którzy nie będą nawet tego wymagać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wyborca PO niezalogowany
18 września 2023r. o 22:28
POdamy podamy program, o na przykład taki POstulat, żeby było fajnie ale nie tak że wychodzi neonówka i jest fajnie, tylko tak żeby fajnie było na poważnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie