Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nieoficjalnie: Niemcy wprowadzą kontrolę na granicy z Polską
~~jak niezalogowany
27 września 2023r. o 21:58
Bardzo dobrze debi..m z Pis niech całkiem powrucą granice tępaki piszą że niemcy nasciągali a jak tak to do siebie bo ich stać a nie pis do nas
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółty Mak niezalogowany
27 września 2023r. o 22:11
Ja je#ie :)) naściągali Niemiaszki przez ostatnie lata setki tysięcy imigrantów niewiadomego pochodzenia a teraz będą kontrole na granicy z Polską robić. Ludzie? Wy serio wierzycie że w co oni mówią? Robią Was w konia żeby Tuskowi pomoc a potem go mieć w garści jakby wygrał. To są jakieś jaja :))?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoczerwony Kokorycz niezalogowany
28 września 2023r. o 8:48
~~jak napisał(a): Bardzo dobrze debi..m z Pis niech całkiem powrucą granice tępaki piszą że niemcy nasciągali a jak tak to do siebie bo ich stać a nie pis do nas
tempaku, ortografia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowoczerwona Sośnica niezalogowany
28 września 2023r. o 11:22
Do tego właśnie doprowadziły pisowskie patusy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śnieżnobiała Aronia niezalogowany
30 września 2023r. o 12:10
SASIN NA PREMIERA RP
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jesusgal niezalogowany
30 września 2023r. o 12:17
bmc remedy search https://abepa.es/rives.html tickly cough remedy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zszarzały Zimowit niezalogowany
30 września 2023r. o 19:41
Merkel kazała wpuszczać i zapraszała ich, a teraz zakłamany Scholtz wszystkim wmawia, że nielegalni migranci przez Polskę przedostają się do Niemiec. Szwab od wieków szkodził Polsce i opluwał ja w Europie, a teraz od ponad 30 lat finansuje PO., czyli piata kolumnę, na czele jej stoi Tusk z korzeniami niemieckimi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza