Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Odszedł Remigiusz Kacperczyk
~~Ciemnożółty Orlik niezalogowany
28 września 2023r. o 12:56
Tak, tak wszystko to prawda. Oby więcej takich ludzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladolawendowa Budleja niezalogowany
28 września 2023r. o 14:02
Pamiętam w latach 60-tych, Już nie pamiętam z kim BKS grał, sędzia był 12 -tym zawodnikiem przeciwników, i Pan Kacperczyk wyszedł z bramki, podszedł do sędziego i wyniósł go za boisko :) mecz przerwany, przeciwnicy wyjechali z Bolca konwojowani przez dwie milicyjne "suki".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zzieleniały Kocanki niezalogowany
29 września 2023r. o 8:01
Bardzo dobry icudowny człowiek lubiany przez wszystkich ludzi pracujących w zakładach górniczych Konrad Stachów Wieslawa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.