Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Wesele i ślub - foto, oprawa muzyczna i inne usługi

~nikos niezalogowany
2 października 2007r. o 22:54
a ja słyszałem,ze fajnie gra zespól Pana Marka Łętowskiego(nauczyciela z MDK).Nie mam kontaktu do niego,ale przejsc się do MDK i tam mozna go znaleśc.Z opowiadań słyszałem,że fajnie gości rozbawiają i ponoć mają wodzireja .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~felek niezalogowany
3 października 2007r. o 15:23
~pl napisał(a): kaska z krzyskiem zrobili nowy zespol jest perkusja ,trabka ,skrzypce ,klawisze i doskonaly wokal robia dobra robote nieznam nazwy ale mam kontakt 668 12 42 69 POLECAM !! !! !!
moim zdaniem to jest autoreklama. Ten aniolek czy jak tam nie reklamowal sprzetu a oni to wlasnie zrobili.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 października 2007r. o 16:01
~nikos napisał(a): a ja słyszałem,ze fajnie gra zespól Pana Marka Łętowskiego(nauczyciela z MDK).Nie mam kontaktu do niego,ale przejsc się do MDK i tam mozna go znaleśc.Z opowiadań słyszałem,że fajnie gości rozbawiają i ponoć mają wodzireja .


Zespół "Na żywo".
609 06-04-06
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ula niezalogowany
3 października 2007r. o 19:59
jesli nie żal wam pieniędzy to polecam serdecznie zespoł Cytrus band z legnicy. Graja rewelacyjnie. 5 osob, wokal zarowno damski jak i meski. mozna posluchac ich utworów na stonie www.cytrusband.pl naprawde polceam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pl niezalogowany
3 października 2007r. o 23:11
~felek napisał(a):
~pl napisał(a): kaska z krzyskiem zrobili nowy zespol jest perkusja ,trabka ,skrzypce ,klawisze i doskonaly wokal robia dobra robote nieznam nazwy ale mam kontakt 668 12 42 69 POLECAM !! !! !!
moim zdaniem to jest autoreklama. Ten aniolek czy jak tam nie reklamowal sprzetu a oni to wlasnie zrobili.
felek co ty sie w polityke zabawiasz?wydaje mi sie ze pomyliles forum w tym ktos szuka orkiestry na wesele i prosi o kontakt
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1151
#keyrol nieaktywny
4 października 2007r. o 19:18
Zespół na wesele. Zobacz koniecznie. Profesjonaliści.

<b>You May Say I'm a Dreamer (But I'm Not the Only One)</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kcp niezalogowany
5 października 2007r. o 13:44
Czy to znaczy, że zespół Takie trio się rozsypał ? Pod jaką nazwą działają teraz Kaśka i Krzysiek?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ewelina niezalogowany
5 października 2007r. o 19:15
Zespół TAKIE TRIO zmienił sład zespołu.grali dwa tygodnie temu wesele na którym byłam.nie rozpadli się.Znam krzyśka,słyszałam ich kiedyś w starym składzie.nie chcę byc niegrzeczna w stosunku do starego składu , ale jak ten nowy zagral na saksie to aż serce drżało .uważam że grają świetnie.podkreślam jeszcze raz są naprawde dobrzy w nowym skladzie.nie wiem z kim teraz Krzysiek gra.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza