Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wesele i ślub - foto, oprawa muzyczna i inne usługi

~kasiaq niezalogowany
29 września 2007r. o 17:18
potrzebuję namiary na zespół Misuna- VERSUS. BArdzo proszę o jakiś numer telefonu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~maja niezalogowany
29 września 2007r. o 21:11
muszę zgodzic sie z wypowiedzią"TEDI"ZESPół SQUAD duzo pije,marnie grają długie przerwy,trzy ,cztery utwory i "idziemy na jednego".Szkoda tylko tej młodej dziewczyny ,która próbuje spiewać w tym zespole.dziewczyno zmykaj z tamtąd .Nie rozwijasz swoich umiejętnosci przy tych panach.opinia zaczyna krążyć o tobie kiepska.słyszałam cię kilka razy w tym roku , nic nie poszłaś do przodu z umiejętnościami.szanuj się ,bo to co teraz robisz z tym zespołem to nie wymażesz nigdy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
697
#M nieaktywny
30 września 2007r. o 12:12
~ napisał(a): jezeli Ci sie nie podoba zamów sobie disco polo [...]


Disko polo i biesiada to chyba najbardziej netralna muzyka na wesele. Wesoła i skoczna, w sam raz do zabawy. Pamiętajcie że na wesele idzie się dla zabawy, nie dla koncertu.

Na moim weselu nie chcę innego repertuaru, niż własnie takie skoczne utworki + coś z obecnych i minionych hitów radiowych. A mówiac hity mam na myśli np. Kombi, Wilki itd. I obowiązkowo "Genowefa" Leszczy.

Pamiętajcie, że wesele robicie głównie dla gości, nie dla siebie. Wasz gust muzyczny liczy się tutaj najmniej. Chyba, że chcecie sami tanczyc na parkiecie pod okiem znudzonych i "nierozkeconych" znajomych i rodziny


Dopisane 30.09.2007r. o godz. 12:12:

~ napisał(a): jezeli Ci sie nie podoba zamów sobie disco polo [...]


Disko polo i biesiada to chyba najbardziej netralna muzyka na wesele. Wesoła i skoczna, w sam raz do zabawy. Pamiętajcie że na wesele idzie się dla zabawy, nie dla koncertu.

Na moim weselu nie chcę innego repertuaru, niż własnie takie skoczne utworki + coś z obecnych i minionych hitów radiowych. A mówiac hity mam na myśli np. Kombi, Wilki itd. I obowiązkowo "Genowefa" Leszczy :D:D:D

Pamiętajcie, że wesele robicie głównie dla gości, nie dla siebie. Wasz gust muzyczny liczy się tutaj najmniej. Chyba, że chcecie sami tanczyc na parkiecie pod okiem znudzonych i "nierozkeconych" znajomych i rodziny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 września 2007r. o 13:39
~kasiaq napisał(a): potrzebuję namiary na zespół Misuna- VERSUS. BArdzo proszę o jakiś numer telefonu



moge podac majla [email protected]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jontek niezalogowany
30 września 2007r. o 21:10
M napisał(a):
Na moim weselu nie chcę innego repertuaru, niż własnie takie skoczne utworki + coś z obecnych i minionych hitów radiowych. A mówiac hity mam na myśli np. Kombi, Wilki itd. I obowiązkowo "Genowefa" Leszczy.

Pamiętajcie, że wesele robicie głównie dla gości, nie dla siebie. Wasz gust muzyczny liczy się tutaj najmniej. Chyba, że chcecie sami tanczyc na parkiecie pod okiem znudzonych i "nierozkeconych" znajomych i rodziny


Współczuję.
To właśnie dzięki takim "wyrobionym muzycznie leszczom" wzięcie w branży mają dyskietkowcy, których największym zmartwieniem jest, jak tu udawać granie, żeby broń boże jakiegoś pstryczka w parapecie nie nacisnąć.

Ergo rozumiem, że byłbyś śmiertelnie obrażony jak np. Krzysiek i Mariusz czy Ewelina i Marek pociągną "Wonderfull world" Amstronga na weselu. A nie zastanowiło Cię to, że skoro ci ludzie sięgają po taki repertuar, to traktują muzykę jako coś, co nie służy li tylko jako zarabianie szmalu na chałturach ? Że może oni też chcą mieć frajdę z tego, co grają ???

Podsumowując:

Jak chcesz na swojej przytupajce hiciory non-stop, to nie najmuj zespołu, tylko didżeja z cool nawijką. A jako że w tym temacie dyskutujemy o ZESPOLE na wesele, a nie samotnym puszczaczu muzyki, stąd moja druga prośba - nie oftopuj.

Dziękuję za uwagę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~erreur niezalogowany
30 września 2007r. o 22:38
ja goraco polecam zespol REMIX z Legnicy.bylam na weselu na ktorym graja i bylo naprawde ekstra!!!czy ktos podziela moje zdanie na temat zespolu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1552
#malik nieaktywny
1 października 2007r. o 0:03
Zespół "wersus" to lipa smęcą tylko na weselu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aniołek niezalogowany
1 października 2007r. o 11:25
Jan uważam że kazdy zespół jest dobry ale na swoj sposób. Jednak uważam że TAKIE TRIO jest najlepsze w końcu wokalistka została zmieniona śpiewa jak anioł i wygląda jak anioł ma zaledwie 18 lat ale rewelacyjnie spiewa dodaje calemu zespołowi uroku cała soba jestem kobietą ale bylam tydzień temu jak grali na weselu i jeszcze tydzień wcześniej i moj mąż nie mógł przestac o niej mówic wiele ludzi mówiło że sie tam jej talent marnuje. namiar na ten zespoł to 696622446 TAKIE TRIO naprawde warto nikt nie pożałuje :) :) :) !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza