Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wesele i ślub - foto, oprawa muzyczna i inne usługi

~muzyk niezalogowany
3 września 2007r. o 23:31
Czytałem wypowiedzi odnośnie zespołów....?? I napisze tak...?? nie piszcie bzdór publicznie a przynajmniej nazwisk bo ja na miejscu tych ludzi podałbym do sądu!!! Nie ma takich 100 procent ludzi na weselu zeby wszystkim dogodzic.??? Jedni lubia disoco polo drudzy jazz. Zespół musi dogodzic wszystkim ale bez przesady ze czły czas jeden typ utworów>>!!Jezeli ktos idzie na zespól np. Kombi to wie jaki repertuar graja a na weselu trzeba dac wszystko po trochę. Sprubój zagrac jeden z drugim na weselu juzeli potrafisz ???poswięcic czas prywatny wysłuchiwac pijanych ludzi wiem ze to pieniądze ale za jaka cene?? Zniechecacie wielu ludzi a jezeli piszecie o nich tz. ze licza sie na rynku muzycznym. A moze ktos ze mna muzycznie chce sie zmierzyc??? Nie gram wesel ale na temat muzyki moge porozmawiac ale nie z amatorem!!!Pozdrawiam wszystkie zespoły.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 września 2007r. o 23:44
~GRAżYNA napisał(a): A ja nie polecam zespołu Pana Misuna.miałam okazje słyszeć ich dwa razy i dwa razy pod koniec piosenki można było dopiero sie domyślić co grali.powodem nie było wcale brak zdolności muzycznych bawiących się.ten zespół ma swój styl,który nie rozbawia gości .no ale kiwać się przy nich można.a do tego jeszcze są bardzo mocno zadufani w sobie jako muzycy sławy światowej.nie są zbyt grzeczni w rozmowie.niby nic ale pokazują że od nich wszystko zależy-jakość zabawy .maja prawie racje - tylko słabiutko coś z tym graniem,a wokal tragedia.no ale są gusty i guściki.najlepiej posłuchać jak gdzieś grają.powodzenia w szukaniu tego kto przypadnie pod nogę i do ucha.



Jezeli operujesz nazwiskami to uwazaj co robisz ????!!! Znam tego Pana jest bardzo niezadowolony bo dzwoniłem do niego. jezeli Ci sie nie podoba zamów sobie disco polo bo chyba taki poziom reprezentujesz??Z tego co wiem w przyszłym roku maja tylko 6 sobót wolnych coś w tym jest ???Bawiłem sie na weselu jak grali sa super. Jestes blondynką???? jak tak to sori.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 września 2007r. o 9:25
~ napisał(a): Jezeli operujesz nazwiskami to uwazaj co robisz ????!!! Znam tego Pana jest bardzo niezadowolony bo dzwoniłem do niego. jezeli Ci sie nie podoba zamów sobie disco polo bo chyba taki poziom reprezentujesz??Z tego co wiem w przyszłym roku maja tylko 6 sobót wolnych coś w tym jest ???Bawiłem sie na weselu jak grali sa super. Jestes blondynką???? jak tak to sori.


A wiesz Ty złotko co to są "groźby karalne" ??? bo się qrde lekko wkurzyłem :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Art.S niezalogowany
14 września 2007r. o 10:45
Pogodzę was, najlepszą kapelą na wesele jest BEHEMOT. Wszyscy o tym wiedzą. Grają cały przekrój muzyczny od disco polo po chopina. Tylko jest mały problem, chłopaki niemają wolnych terminów do końca 2008r. :> !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
525
#MX nieaktywny
14 września 2007r. o 17:54
skoro tyle zespolow ma tak zapelnione grafiki, znaczy wiec, ze jest ich wciaz za malo..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
14 września 2007r. o 19:08
Albo wesel tak duzo

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~strzykawka niezalogowany
21 września 2007r. o 23:05
człowieku nie masz pojęcia o czym mówisz, dwóch facetów i żywiec chyba piwo to sie zgadzam, bo jeśli chodzi o granie to nie wiesz ,że na żywca to znaczy bez żadnych nośników czyli np. perkusja z klawisza to już nie jest żywiec wiecej czytaj a póxniej sie wypowiadaj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sqad niezalogowany
21 września 2007r. o 23:46
dobrze mówisz kolego jeśli wyszło na godzinę 20 min. przerwy to zgodnie z prawem gdyż tyle przewiduje ustawa o czym oczywiście nie wiesz, nie sadzę abyś siedział z nami przy stoliku i liczył kieliszki i kotlety,utwory kombi owszem chociaż nie mamy ich tak wiele ale być może któryś z gospodarzy tak sobie życzył ale o tym nie pomyślałeś gdyż z twojej wypowiedzi wynika, iż myślenie nie jest twoją mocną stroną, dwadzieścia minut tańca/w zasadzie jest troszkę dłużej/ wystarczy aby się zmęczyć na weselu pod warunkiem ,że nie patrzy się zespołowi w talerz tylko idzie się na parkiet , wesele to nie dyskoteka a zespół nie katarynka, szkoda ,że nie wypowiedziałeś się na temat jakości ale może to i dobrze bo chyba muzyka ci w tańcu nie przeszkadza, następnym razem jeśli chcesz o czymś mówić przygotuj się pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.