Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wesele i ślub - foto, oprawa muzyczna i inne usługi

~~Marerka niezalogowany
21 listopada 2017r. o 12:30
Dodam cos od siebie ;) Na pana Macieja trafiłam przypadkiem, bo przeglądałam internet i jakoś trafiłam na kontakt do niego. Co tu dużo pisac, nie zawiodłam się ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Camma niezalogowany
28 listopada 2017r. o 17:46
Wydaje mi się, że trudno znaleźć kogoś kto byłby zawiedziony pracą z Panem Maciejem :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czerwony Dereń niezalogowany
5 lutego 2018r. o 16:42
Zespół duet tragedia.U córki na weselu grał zespól swing wszyscy byli zadowoleni grali różną muzykę jeśli ktoś jest fanem Disco polo to nie polecam.pelen profesjonalizm spiewaja czysto a są z Legnicy bardzo polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczarna Mydlnica niezalogowany
14 sierpnia 2019r. o 21:15
jaki zespół polecicie - z tych bardziej rwących do tańca, znających jugosławiańskie nuty ?(,,eleganckie", raczej do sluchania niż do zabawy zespoły odpadają). Przeczytałam spory kawałek tego forum i część z tych zespołów już nie funkcjonuje...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Spych niezalogowany
23 stycznia 2022r. o 23:20
Forest.... zespół Forest.... istnieje jeszcze ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoszara Ostróżka niezalogowany
24 stycznia 2022r. o 9:53
~~Spych napisał(a): Forest.... zespół Forest.... istnieje jeszcze ?


Niestety nie graja juz wesele.
Tylko Wokal, organista i skrzypce -do kościoła
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoszara Ostróżka niezalogowany
24 stycznia 2022r. o 9:53
~~Spych napisał(a): Forest.... zespół Forest.... istnieje jeszcze ?


Niestety nie graja juz wesel
Tylko Wokal, organista i skrzypce -do kościoła
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Arni niezalogowany
30 października 2023r. o 15:48
A czy zespół Płomień z Bolesławca jeszcze istnieje. Panowie grali u nas dwa razy na Sylwestra w Bobrzanach .A ten ognisty Sylwester to był najlepszy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.