Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
System Red Light w Bolesławcu już działa! Wiemy od kiedy.
~~Ultramarynowy Powojnik niezalogowany
6 lutego 2024r. o 7:27
~~Błękitnozielony Wilczomlecz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnobursztynowa Fasola napisał(a): Zielona strzałka ma krótki czas, ruszysz jak jest zapalona a ona zgaśnie i masz foto.

tak własnie mi zrobili czerwone swiatło zapala sie zielona strzałka ja ruszam jadę a ona gasnie w tym momęcie kamera robi zdjecie

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza