Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Stopa bezrobocia, w październiku, w powiecie bolesławieckim jest jedną z najniższych, w województwie dolnośląskim
~~Bolek niezalogowany
30 listopada 2023r. o 0:46
Jak takie niskie bezrobocie to zamknąć pośredniak a panie urzędniczki do badera niech zobaczą co to praca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~INS niezalogowany
30 listopada 2023r. o 20:21
Tak, a to dopiero radosna wiadomość... Jakoś od kilku miesięcy nie mogę znaleźć pracy. Dostałem wymówienie, bo firma BADER, uznała, że pracy potrzebują UKRAIŃCY, a nie Polacy!! Ostatnio byłem na rozmowie w pewnej firmie... W sumie było prawie 20 osób, każdej poświęcono zaledwie MINUTĘ!!!!! Już więcej czasu poświęca się bydłu w skupie!!!! Bezrobocie jest "niskie", bo ludzie nie rejestrują się w urzędzie!!! A to miasto ZDYCHA!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wqrwiony niezalogowany
30 listopada 2023r. o 20:42
Roman, zejdź na ziemię. Gdzie ty żyjesz, człowieku?! Jaka praca, jaka "doskonała atmosfera"? Masz na myśli robotę w KFC, McDonalsdzie, Biedronce? A może jako kurier Glovo? Kiedy ostatnio czytałeś ogłoszenie o pracę? Może powinieneś zacząć, bo na obecnym stanowisku...to ..wno robisz!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladofioletowy Dereń niezalogowany
30 listopada 2023r. o 21:11
~~INS napisał(a): Tak, a to dopiero radosna wiadomość... Jakoś od kilku miesięcy nie mogę znaleźć pracy. Dostałem wymówienie, bo firma BADER, uznała, że pracy potrzebują UKRAIŃCY, a nie Polacy!! Ostatnio byłem na rozmowie w pewnej firmie... W sumie było prawie 20 osób, każdej poświęcono zaledwie MINUTĘ!!!!! Już więcej czasu poświęca się bydłu w skupie!!!! Bezrobocie jest "niskie", bo ludzie nie rejestrują się w urzędzie!!! A to miasto ZDYCHA!!!

to prawda, praca za najniższą krajowa i ciesz sie ze ja masz ...miasto emerytów i kliki w ratuszu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladofioletowy Dereń niezalogowany
30 listopada 2023r. o 21:12
~~Bananowy Winnik napisał(a): Ja nie mogę znaleźć pracowników a stawki zaczynają się od 8k.

serio??? jaka praca za 8 tys biore
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.