Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Mikołajki

~~nie nazywajmy szamba perfumerią niezalogowany
6 grudnia 2023r. o 17:58
Gdy byłem w robocie Mikołaj do mnie zawitał , nie zastał mnie na miejscu , ale zostawił mi liścik .Pochwalił że przez cały rok mnie obserwował , byłem grzeczny więc w kopertce zostawił mi tysiąc zł. Liczyłem na więcej ale przy takim rządzie ? Mam zamiar tego tysiaka oddać na katolicką fundację Ojca Rydzyka , tam się się ani jeden grosz nie zmarnuje, a dzieci się ucieszą ;) .
Dobry pomysł na radosne i zadowolone małe dzieci ?, tym bardziej że te prezenty zaniosą do ich biednych domów nasi czarni pasterze.?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gucio niezalogowany
8 grudnia 2023r. o 2:09
Nie dawaj na Rydzyka ,wydaj na dziwki i browary.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Renatiyjz niezalogowany
8 grudnia 2023r. o 2:10
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowopłowy Rokitnik niezalogowany
8 grudnia 2023r. o 17:59
Bardzo fajna akcja OLX. Wystarczy wejść na stronę i nacisnąć kostkę przy zdjęciu psiaka. To nic nie kosztuje, a organizator kupi po 20 kg karmy dla 100 psów z dwóch schronisk. Proszę naciskać kosteczki .
https://nakarmpsa.olx.pl/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoniebieski Pustynnik niezalogowany
8 grudnia 2023r. o 18:30
~~Karmelowopłowy Rokitnik napisał(a): Bardzo fajna akcja OLX. Wystarczy wejść na stronę i nacisnąć kostkę przy zdjęciu psiaka. To nic nie kosztuje, a organizator kupi po 20 kg karmy dla 100 psów z dwóch schronisk. Proszę naciskać kosteczki .
https://nakarmpsa.olx.pl/

fajne...zaraz tam się pojawię ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza