Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Babskie Gadki: Joanna Ośko - jak dostać się na uniwersytet w USA? [WIDEO]
~~syn_budowlańca_i_pielęgniarki niezalogowany
19 stycznia 2024r. o 9:20
~~dokładnie tak napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ewa napisał(a): Wystarczą pieniądze rodziców , znajomości i dobre układy . Nie ma cudów nikogo normalnie żyją ego nie stać na studia w Ameryce .


Chociażby moja córka była najzdolniejsza w województwie to z mojej pracy w Baderze nie będzie mnie stać na takie studia dla niej. Więc tak jak zawsze na świecie bogaci maja łatwiej - i będą się nadal bogacić kosztem biednych.


Cza było się uczyć żeby nie wylądować w Baderze. Wystarczyło siedzieć przy darmowych, wypożyczonych w bibliotece książkach. Nic trudnego, żeby w Polsce wyuczyć się za darmo np. na lekarza. Wiem z autopsji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~normalny niezalogowany
19 stycznia 2024r. o 9:23
~~Xxx napisał(a): A ja kombinuje, jak tu jednemu dziecku dać utrzymanie na studiach we Wrocławiu.


Wystarczyło się uczyć. Sam żeś zgotował/a sobie i dziecku ten los.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kawowa Iglica niezalogowany
19 stycznia 2024r. o 9:51
Wszystko dostajemy w genach i od otoczenia. Choćby nie wiem jak ciężko pracował i uczył się ktoś z niskim IQ, to nigdy nie wzbije się na wyżyny. To są wszystko dary i zdaje się Asia również jest szczęściara obdarowaną przez los. Życzę jej powodzenia, ale niech swój sukces przekuje w dobro, którym będzie obdarowywała czy "spłacała" to co dostała od życia. To jest prawdziwa wartość.

Btw. śliczna dziewczyna to ma jeszcze łatwiej :) kolejny dar :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dsdsakj niezalogowany
19 stycznia 2024r. o 12:15
~~syn_budowlańca_i_pielęgniarki napisał(a):
Ktoś napisał: ~~dokładnie tak napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ewa napisał(a): Wystarczą pieniądze rodziców , znajomości i dobre układy . Nie ma cudów nikogo normalnie żyją ego nie stać na studia w Ameryce .


Chociażby moja córka była najzdolniejsza w województwie to z mojej pracy w Baderze nie będzie mnie stać na takie studia dla niej. Więc tak jak zawsze na świecie bogaci maja łatwiej - i będą się nadal bogacić kosztem biednych.

Cza było się uczyć żeby nie wylądować w Baderze. Wystarczyło siedzieć przy darmowych, wypożyczonych w bibliotece książkach. Nic trudnego, żeby w Polsce wyuczyć się za darmo np. na lekarza. Wiem z autopsji.

No to bardzo ciekawe. Jak ja kończyłem szkoły to bez zamożnych rodziców nie można nawet było marzyć o zawodzie lekarza czy prawnika. Ciekawe jaki z Ciebie lekarz skoro nawet podstaw ortografii nie znasz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Groszkowy Powój niezalogowany
19 stycznia 2024r. o 12:22
~~normalny napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Xxx napisał(a): A ja kombinuje, jak tu jednemu dziecku dać utrzymanie na studiach we Wrocławiu.


Wystarczyło się uczyć. Sam żeś zgotował/a sobie i dziecku ten los.

Nie zmienia to faktu, że bez pieniędzy to i najzdolniejsze dziecko nie ma szans na studia w USA. Nie jazdy może się urodzić w kaście lekarzy czy prawnikow.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piernikowy Limnantes niezalogowany
19 stycznia 2024r. o 12:38
Niech lekarze wysyłają swoje dzieci gdzie chcą do szkół. Tylko niech nie narzekają jaka to im w służbie zdrowia krzywda się dzieje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawa Gailadia niezalogowany
19 stycznia 2024r. o 13:07
~~normalny napisał(a): Wystarczyło się uczyć. Sam żeś zgotował/a sobie i dziecku ten los.

Nie bądź taki do przodu. Skończyłem Politechnikę Wrocławską, pracuję w porządnej firmie, ale na wysłanie dziecka za ocean mnie nie stać. Nie sztuka założyć prywatną praktykę lekarską, wcześniej najczęściej kupić hektar pola by być na KRUS-ie i łupać kasę nie odprowadzając podatków. I jakoś żaden rząd w swoich programach nie zamierza się tym problemem zająć. Prywatne gabinety lekarskie są objęte jakby jakąś ochronką jeśli o podatki chodzi. Tyle w temacie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zyta niezalogowany
19 stycznia 2024r. o 15:48
~~Rdzawa Gailadia napisał(a): ~~normalny napisał(a): Wystarczyło się uczyć. Sam żeś zgotował/a sobie i dziecku ten los.


Nie bądź taki do przodu. Skończyłem Politechnikę Wrocławską, pracuję w porządnej firmie, ale na wysłanie dziecka za ocean mnie nie stać. Nie sztuka założyć prywatną praktykę lekarską, wcześniej najczęściej kupić hektar pola by być na KRUS-ie i łupać kasę nie odprowadzając podatków. I jakoś żaden rząd w swoich programach nie zamierza się tym problemem zająć. Prywatne gabinety lekarskie są objęte jakby jakąś ochronką jeśli o podatki chodzi. Tyle w temacie
Zgłoś do moderacji

Prawda. Na szyldziku się napisze godz. przyjęć 16-17, a że jeszcze o 23 pacjentów się przyjmuje to tego nikt nie widzi, albo nie chce widzieć. A dostać rachunek to Himalaje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.