Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Babskie Gadki: Joanna Ośko - jak dostać się na uniwersytet w USA? [WIDEO]
~~Xxx niezalogowany
18 stycznia 2024r. o 21:22
A ja kombinuje, jak tu jednemu dziecku dać utrzymanie na studiach we Wrocławiu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowa Petunia niezalogowany
18 stycznia 2024r. o 21:53
~~szczery napisał(a): Wszystko fajnie ale biedna młoda kobieta .A gdzie młodość gdzie najpiękniejsze szalone lata .Tacy ludzie niestety są bardzo nieszczęśliwi życie przemija a ona musi biedna spełniać ambicje swoich rodziców .Gratulacje ale szkoda życia. Biedna młoda kobieta.


Biedna młoda kobieta to ta która z dzieckiem na plecach zbiera ziemniaki na wykopkach ,
czym więcej młodych na uczelniach zachodnich , tym lepiej dla kraju.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~CC niezalogowany
18 stycznia 2024r. o 23:11
ASIU, uciekaj z Bolesławca jak najdalej. Zdębiałam, gdy przeczytałam całą tę niby dyskusję. Znam Cię na tyle, że wiem, ile w Tobie radości życia, pogody i ciepła. Wiem, że tego nie zgubisz. Zawsze mówiłam swoim uczniom, by wykorzystywali swoje zdolności, jakiekolwiek one są, które dostali od Boga/losu. Tylko pracą, pracą, pracą. A Ty wpisujesz się w ten pozytywny paradygmat. Nikt za Ciebie się nie uczył, nieprawda, że była presja ze strony rodziny. Mam nadzieję, że w Bolesławcu dalej jest wielu młodych ambitnych, zdolnych młodych ludzi. Bo takich wiele było. I ich serdecznie pozdrawiam. Ciebie również. CC
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniłozielona Mięta niezalogowany
19 stycznia 2024r. o 3:41
Już mam dosyć te babskie gadania i ta co to wymyśliła. Skład tamtej trójki panów był super.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~niestety niezalogowany
19 stycznia 2024r. o 7:27
Ale sliczna dziewczyna... Niestety poza zasiegiem:(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoczerwona Hakonechloa niezalogowany
19 stycznia 2024r. o 8:18
~~dokładnie tak napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ewa napisał(a): Wystarczą pieniądze rodziców , znajomości i dobre układy . Nie ma cudów nikogo normalnie żyją ego nie stać na studia w Ameryce .


Chociażby moja córka była najzdolniejsza w województwie to z mojej pracy w Baderze nie będzie mnie stać na takie studia dla niej. Więc tak jak zawsze na świecie bogaci maja łatwiej - i będą się nadal bogacić kosztem biednych.


Stypendium…?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglasty Winnik niezalogowany
19 stycznia 2024r. o 8:25
Panno Joanno. Tak trzymaj i ja będę trzymać za Ciebie kciuki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~qwertyuiop niezalogowany
19 stycznia 2024r. o 9:18
Świetna historia, fajny wywiad.
Powodzenia Panienko! Trzymam kciuki - chociaż może niepotrzebnie, bo widząc determinację, osobowość i talent świat masz w zasięgu ręki :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie