Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Babskie Gadki: Joanna Ośko - jak dostać się na uniwersytet w USA? [WIDEO]
~~Brązowa Magnolia niezalogowany
21 stycznia 2024r. o 19:30
~~Piszy napisał(a):
Ktoś napisał:
Ja miałem sytuację podobną ,ale wolałem inne atrakcje niż nauka.
Dziś on ma finansowy dobrobyt , ja musze tyrać w ciężarówce, ale start mieliśmy bardzo podobny.
To moja wina i moja zasługa że jest jak jest ! Za komuny studia były za darmo , tylko akademik trochę kosztował, trzeba było tylko chcieć ruszyć dupsko , a nie narzekać tak jak niektórzy dziś.


Za komuny to nie było opcji zostać lekarzem spoza kliki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wiki niezalogowany
21 stycznia 2024r. o 19:40
~~Brązowa Magnolia napisał(a): isał(a):

Ktoś napisał:
Ja miałem sytuację podobną ,ale wolałem inne atrakcje niż nauka.
Dziś on ma finansowy dobrobyt , ja musze tyrać w ciężarówce, ale start mieliśmy bardzo podobny.
To moja wina i moja zasługa że jest jak jest ! Za komuny studia były za darmo , tylko akademik trochę kosztował, trzeba było tylko chcieć ruszyć dupsko , a nie narzekać tak jak niektórzy dziś.



Za komuny to nie było opcji zostać lekarzem spoza kliki.

Zgłoś do moderacji

Gościu. Bo nie znałeś pewnego sposobu. Znam takiego jednego z Bolesławca co kilka razy nie dostał się na AM w Polsce. I co ? Jest dentystą. A jak. Ano poprzez LWÓW. Tam można było załatwić wszystko. A po kilku semestrach przenosiny do nas i dyplomik jest. A jakże. I to z ortodoncji. Można? Można.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.