Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowe chodniki do przedszkola i garaży
~~Brunatnoczarna Acidantera niezalogowany
6 lutego 2024r. o 20:59
Wreszcie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marek Piechur niezalogowany
6 lutego 2024r. o 21:02
Wywaliłem się tam podczas mojego życia z 10 razy!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bol niezalogowany
6 lutego 2024r. o 21:14
Brawa dla panów z MZGK. Widziałam jak pracowali. Jak dla mnie to ekspresowo wykonali pracę no i codziennie porządek pozostawiali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnozielony Dziewięćsił niezalogowany
6 lutego 2024r. o 21:16
Wybory wybory i cuda dla ciemnego luda. Gdzie byli te długie lata?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoniebieski Hebe niezalogowany
6 lutego 2024r. o 21:25
szok!!!!!!...w kilka dni!!!!!

a proszę napisać ILE TO LAT!!!!!! istniej to osiedle?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolesławianin niezalogowany
6 lutego 2024r. o 21:33
~~Jasnozielony Dziewięćsił napisał(a): Wybory wybory i cuda dla ciemnego luda. Gdzie byli te długie lata?

Nie zrobili - ŹLE, zrobili, też nie dobrze, bo przed wyborami... Co byś nie zrobił i kiedy - tylko narzekać... ,,jasny lót" się wypowiedział... Ps: ,,Jasnozielony Dziewięćsił" - cza było, gdzie indziej zamieszkać :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienny Zawilec niezalogowany
6 lutego 2024r. o 21:46
Wybory,wybory,za kogo wy nas macie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 lutego 2024r. o 21:49
Nie wolno robić chodników przed wyborami i wtedy wszyscy będą zadowoleni! będą wszyscy zadowoleni!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.