Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Oficjalnie Dawid Sarbak kandydatem PiS w Bolesławcu
~~Brunatnożółty Barwinek niezalogowany
24 marca 2024r. o 22:53
~~Perłowoszary Wawrzynek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~B B napisał(a): Czyli z komentarzy wynika że nie chcecie zmian? A wszyscy tak gadają jak jest źle, że nie ma konsultacji z mieszkańcami, ktoś za nas podejmuje kluczowe decyzje a koniec końców wynika, że jednak Dobrze jest jak jest...bo po co dawać komuś młodemu, inteligentnemu i szanującemu innym dawać szansę? Mnie osobiście przekonała aktywność, rozmowy i osobista wizyta radnego. Tak szczerego, wyrozumiałej radnego jeszcze nie spotkałam. Wielkie brawa za tą postwe


Ty umiesz czytać ze zrozumieniem komentarze wyżej? Nikt nie twierdzi że Sarbak taki nie jest. Może i jest, nie wiem. Tu chodzi o to że będąc w partiii nawet będąc niewiadomo jak dobrym gościem i tak dostanie dyrektywy z góry które będzie musiał wykonać. To gdzie tu samodzielność Prezydenta? Ano nigdzie. Zaczęliby się z góry wtrącać, przywozić dziwnych ludzi w teczkach itp. bez sensu!


Ramy "samodzielności" prezydenta, burmistrza , wójta określa rada miasta, gminy. Rady są organami uchwałodawczymi a prezydenci, burmistrzowie, wójtowie są wykonawcami decyzji-uchwał rady gmin. A więc "dyrektywy" dla prezydenta płyną z rady gminy. Skład polityczny rady miasta jest tu
kluczowy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PO niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 15:28
⭐⭐⭐⭐⭐ KOalicję 13 grudnia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.