Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piotr Roman: Często słyszałem dziwne odgłosy w swoim telefonie
~~Amarantowy Klon niezalogowany
22 lutego 2024r. o 9:59
~~Szarawobiały Platan napisał(a): a jakie to ''głosy'' kazali władzom tego grajdoła wejść w szemrany układ z Bogatynią by śmieci od nich trafiały tutaj?
pytanko...zgoda była za ''free''? ;D








~~Zupa Romana napisał(a): Bolesławiecki męczennik. Prześladowania władzy jak za okupacji albo komuny.
Wnioskuję o zmianę nazwy Rynek na "Plac Piotra Pierwszego Bolesławieckiego". Ktoś przeciw?


Może Kamiliona ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinawy Mieczyk niezalogowany
22 lutego 2024r. o 11:45
~~Oberżynowy Lędźwian napisał(a): Pan Piotr Roman z nikim nie przegra tych wyborów ,
nie będzie kandydował .

Ta narracja powtarza się coraz częściej.

Jakieś szczegóły?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszary Klon niezalogowany
26 lutego 2024r. o 16:30
"Lista osób podsłuchiwanych wydłuża się. Zazdrość człowieka trawi. A ja, a ja? Trochę głupio nie być podsłuchiwanym. Znaczy, że zaufaną osobą Kamińskiego i Kaczyńskiego człowiek był albo miernotą wśród opozycji"


świetny tekst w polityce ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Izabelowa Pietruszka niezalogowany
26 lutego 2024r. o 16:56
ciekawe czy falc0 był podsłuchiwany...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Groszkowy Grab niezalogowany
26 lutego 2024r. o 18:10
"Lista osób podsłuchiwanych wydłuża się. Zazdrość człowieka trawi. A ja, a ja? Trochę głupio nie być podsłuchiwanym. Znaczy, że zaufaną osobą Kamińskiego i Kaczyńskiego człowiek był albo miernotą wśród opozycji" tekst z polityki


"Ja też słyszałem dziwne odglosy"
Tekst z dwutygodnika Bolesławieckiego.. hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oberżynowy Zimowit niezalogowany
26 lutego 2024r. o 18:39
"Lista osób podsłuchiwanych wydłuża się. Zazdrość człowieka trawi. A ja, a ja? Trochę głupio nie być podsłuchiwanym. Znaczy, że zaufaną osobą Kamińskiego i Kaczyńskiego człowiek był albo miernotą wśród opozycji" tekst z polityki


"Ja też słyszałem dziwne odglosy"
Tekst z dwutygodnika Bolesławieckiego.. hahaha"

Popłakałam się...:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwa Wiśnia niezalogowany
26 lutego 2024r. o 19:24
~~Oberżynowy Zimowit napisał(a): "Lista osób podsłuchiwanych wydłuża się. Zazdrość człowieka trawi. A ja, a ja? Trochę głupio nie być podsłuchiwanym. Znaczy, że zaufaną osobą Kamińskiego i Kaczyńskiego człowiek był albo miernotą wśród opozycji" tekst z polityki


"Ja też słyszałem dziwne odglosy"
Tekst z dwutygodnika Bolesławieckiego.. hahaha"

Popłakałam się...:)


I klar i wszystko jasne:)))))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawobrązowa Calibrachoa niezalogowany
26 lutego 2024r. o 20:49
Panie Roman, to czyste sumienie próbowało się do pana dodzwonić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.