Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Depopulacja Bolesławca odbywa się w ciszy
~~Janek niezalogowany
7 marca 2024r. o 21:15
Nie uogolniajmy nadmiernie. Wypowiedziałem się emocjonalnie, ponieważ zbyt często spotykam leniwych, biernych, słabo wydrukowanych młodych ludzi, przekonanych, że wszystko im się należy z tytułu urodzenia. Stąd mój apel, by sami zaczęli kreować swój świat i, mówiąc kolokwialnie, wzięli się do roboty . Oczywiście, niech także " idą do polityki". Zobaczą wówczas, jak trudne jest zarządzanie w samorządzie, ile sprzecznych tendencji i pomysłów tam się pojawia. Irytuje mnie powszechna skłonność do narzekania i obwiniania innych za swoje niepowodzenia. Zatem powtarzam - do roboty! Samemu i na każdym polu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza