Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W Dzień Mężczyzn pożegnajmy krzywdzące nas stereotypy!
~~Zosia niezalogowany
10 marca 2024r. o 15:15
Dziś prawdziwych mężczyzn już nie ma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Spopielały Bambus niezalogowany
10 marca 2024r. o 15:59
Dla mnie chłop, to ma być chłop
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Boryna niezalogowany
10 marca 2024r. o 16:22
Jak z tego filmu Chłopi. Cały śmierdzący i najlepiej z gównem na butach . Tacy maja traz największe powodzenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrny Jaśminowiec niezalogowany
10 marca 2024r. o 17:03
~~Zosia napisał(a): Dziś prawdziwych mężczyzn już nie ma.

A to bardzo ciekawe, bo mam dokładnie takie samo wrażenie odnośnie kobiet
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawy Złotokap niezalogowany
10 marca 2024r. o 17:18
Moja nie zauważyła, że dziś dzień faceta. Może to jakiś sygnał ? Zapamiętam w przyszłym roku :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staszek niezalogowany
10 marca 2024r. o 17:31
Nie przypominam żonie, że dzisiaj jest Dzień Mężczyzny. Może do północy zauważy , że taki dzień istnieje. Ja zawsze pamiętam o Dniu Kobiet.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Makowa Ślazówka niezalogowany
10 marca 2024r. o 19:10
~~Zosia napisał(a): Dziś prawdziwych mężczyzn już nie ma.


Tak samo jak i kobiet. Coraz więcej "Barbie" napompowanych silikonem wszędzie gdzie tylko się zmieści !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawozielony Kleome niezalogowany
10 marca 2024r. o 21:52
~~Żółtawy Złotokap napisał(a): Moja nie zauważyła, że dziś dzień faceta. Może to jakiś sygnał ? Zapamiętam w przyszłym roku :D

Moja też. Jak jej przypomniałem, powiedziała " no cóż, trudno". I tyle refleksji...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.